logo
امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/27 ] [ 15 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۷۶۷
استاندار زنجان:

مدیران در مورد کاندیداهای انتخابات موضع گیری نکنند/ هیچ کس اجازه افزایش خودسرانه قیمت مرغ را ندارد

مدیران-در-مورد-کاندیداهای-انتخابات-موضع-گیری-نکنند-هیچ-کس-اجازه-افزایش-خودسرانه-قیمت-مرغ-را-ندارد

استاندار زنجان گفت: هیچ مدیری حق ندارد در مورد کس یا کسانی در انتخابات حتی در خفا موضع گیری کند.

به گزارش موج رسا; فتح الله حقیقی امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان، اظهار داشت: گاهی احساس می کنم برخی مدیران صد سال است که همدیگر را ندیده اند و و در جلسات با هم تبادل نظر می کنند.

وی بر ضرورت برگزاری منظم هفته دولت تاکید کرد و گفت: انتظار داریم دستگاه های اجرایی برای اجرای برنامه مدون و اجرای مطلوب پروژه ها همکاری کنند.

این مسئول از حضور برخی وزرا در هفته دولت خبر داد و افزود: انتخابات مشارکت بزرگ مردم برای نشان دادن قدرت در برابر استکبار و استبداد جهانی است.

استاندار زنجان برضرورت افزایش مشارکت در انتخابات تاکید کرد و گفت: اینکه چه کسی رای می آورد، ربطی به ما ندارد اما باید زمینه حضور باشکوه مردم را در انتخابات فراهم کنیم.

حقیقی بیان داشت: هیچ کس حق زیاده خواهی در انتخابات را نداشته و باید مر قانون در انتخابات رعایت شود تا سلامت و امنیت انتخابات محقق شود.

وی اقتدار انتخابات را بر اساس قانون عنوان کرد و افزود: هیچ مدیری حق ندارد در مورد کس یا کسانی در انتخابات حتی در خفا موضع گیری کند، هر کس دوست دارد این کار را انجام دهد، باید استعفا دهد.

بیشتر بخوانید

این مقام مسئول با اشاره به عدم رعایت قیمت مرغ توسط برخی از افراد در زنجان، گفت: از فردا هیچ کس اجازه افزایش خودسر قیمت مرغ را ندارد.

استاندار زنجان ادامه داد: جلسات ستاد تنظیم بازار باید بیشتر برگزار شده و تعزیرات حکومتی با همه این افراد برخورد کند.

حقیقی بیان داشت: هرکس رعایت نکند باید پرونده شده و به تعزیزات حکومتی ارائه شود.

وی با بیان اینکه امروزه قانون باید بیشتر از هر زمانی رعایت شود،افزود: ما ارادت به همه داریم و باید آنها نیز در خدمت مردم باشند.

این مقام مسئول از ادامه سفرهای شهرستانی خود خبر داد و گفت: انتظار داریم حضور مدیران در روستاها و شهرها افزایش یابد که در ارزیابی مدیران این موضوع مورد توجه قرار می گیرد.

استاندار زنجان در خصوص تعیین 5 اولویت دستگاه های اجرایی نیز گفت: بعد از چهار ماه هنوز برخی دستگاه های اجرایی اولویت های خود را ارائه نکرد اند.

حقیقی تصریح کرد: از امروز هیچ اولویتی از دستگاه های اجرایی مورد قبول نیست،برخی مدیران شاید عملکردی ندارند که این اولویت ها را ارائه نکرده اند.

وی گفت: معنای رونق تولید کار با برنامه،عدم روزمرگی و توجه به اولویت ها است.

استاندار زنجان ادامه داد: در سال جاری یقین بدانید شش واحد تولیدی افتتاح می شود و سه واحد تولیدی که در طی 10 سال گذشته تعطیل بود، افتتاح می شود.

حقیقی برضرورت جلوگیری از سرگردانی مردم در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: تکلیف همگان است که مسئله مردم را مسئله خانوادگی خود دانسته و مردم را آرام نگه دارند.

وی افزود: یک روز مشخص باید برای ملاقات عمومی مردم در نظر گرفته شود که من پنج شنبه ها این ملاقات را برگزار می کنم.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *