logo
امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
هر كس عبادات و كارهاى خود را خالصانه براى خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و بركات خود را براى او تقدیر مى نماید.حضرت زهرا(س)
[ 2020/2/18 ] [ 23 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۷۶۵

20 هزارلیتر سوخت قاچاق در زنجان کشف شد/ 6 نفر توزیع کننده مواد مخدر در زنجان دستگیر شدند

فرمانده انتظامي استان زنجان از کشف 20 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان و دستگیری 6 نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر در ابهر خبرداد.

سردار رحیم جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به کشف سوخت قاچاق در زنجان اظهار کرد: یک کامیون تانکردار حامل 20 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی توقیف شد.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی استان هنگام کنترل خودروهاي عبوري در اتوبان زنجان- قزوین به یک دستگاه کامیون تانکردار مشکوک شدند.

وي بیان کرد: ماموران پس از متوقف کردن خودرو با علائم هشدار دهنده، در بازرسی از آن 20 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت سفید کشف کردند.

فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به توقيف خودرو خاطر نشان کرد: راننده متخلف پس از تشکيل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

وی در ادامه از کشف آلات و ادوات مصرف مواد مخدر در ابهر افزود: تعدادی آلات و ادوات مصرف و فروش مواد مخدر همچنین قمه و چاقو کشف و در این راستا نیز 6 نفر دستگیر شدند.

سردار جهانبخش بیان کرد: در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان از فعاليت 6 نفر در امر تهیه و توزيع مواد مخدر از نوع تریاک مطلع و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران در تحقيقات خود دريافتند اين متهمان مقدار قابل توجهي از آلات و ادوات مصرف و فروش مواد مخدر، قمه و چاقو را جاسازی کرده اند.

فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به اينكه عمليات دستگيري اين متهمان آغاز و تیم ویژه ای از پلیس مبارزه با مواد مخدر به مخفیگاه متهمان اعزام شدند خاطر نشان كرد: مأموران موفق شدند در بررسی از مخفیگاه این متهمان آلات و ادوات مصرف و فروش مواد مخدر، قمه و چاقو را کشف کنند.

وی تصریح کرد: این متهمان دستگیر و با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي شدند.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *