logo
امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۰
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/12 ] [ 20 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۷۱۵

آواربرداری بیش از 100 واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده شهری و روستایی زنجان

آواربرداری-بیش-از-100-واحد-مسکونی-در-مناطق-آسیب-دیده-شهری-و-روستایی-زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از آواربرداری بیش از 100 واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده  شهری و روستایی زنجان خبر داد.

سجاد صنغتی منفرد در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: کار آواربرداری از بیش از 100  واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده  شهری و روستایی ناشی از بارندگی های اخیر در استان به پایان رسیده است.

سجاد صنعتی منفرد با بیان اینکه آواربرداری از واحدهای مسکونی تخریب شده هم اکنون نیز  ادامه دارد، گفت: تاکنون 5 هزار مترمکعب آواربرداری از 15  روستای استان انجام شده است.

وی  با اشاره به اینکه آواربرداری از واحد مسکونی تنها به شرط رضایت مالک و حضورش در زمان تخریب واحد انجام می شود، افزود: هم اکنون آواربرداری از مناطق سیل زده در شهرستانهای خدابنده، ماهنشان و ابهر که خسارت بیشتری در این زمینه داشتند آغاز شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تصریح کرد: با توجه به همکاری بانک ها و تاکیدات مقام عالی استان، کار بازسازی بلافاصله بعد از آواربرداری انجام خواهد شد و امیدواریم در این زمینه مردم نیز مشارکت لازم را داشته باشند.

صنعتی منفرد با بیان اینکه، 5866 پرونده برای واحدهای خسارت‌دیده از سیل در استان زنجان تشکیل شده است، یادآور شد: 32 درصد از واحدهای خسارت‌دیده تعمیری و 68 درصد واحدها نیز احداثی بوده و باید بازسازی شوند.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *