logo
امروز : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/16 ] [ 2 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۶۶۶
رئيس اداره امور فناوري‌هاي مكانيزه جهادکشاورزی استان زنجان:

طرح پلاک‌گذاری ماشین‌‌آلات کشاورزی تا پایان تابستان در زنجان به اتمام می‌رسد

طرح-پلاک‌گذاری-ماشین‌‌آلات-کشاورزی-تا-پایان-تابستان-در-زنجان-به-اتمام-می‌رسد

رئيس اداره امور فناوري‌هاي مكانيزه جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی در زنجان گفت: طرح پلاک‌گذاری ماشین‌‌آلات کشاورزی تا پایان شهریور ماه در استان زنجان به اتمام می‌رسد.

مظفر یوسفی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به تعداد ماشین آلات کشاورزی استان زنجان اظهار کرد: 11 هزار و 500 دستگاه تراکتور و کمباین دارای پلاک نو در استان زنجان وجود دارد.

وی عنوان کرد: 5 هزار دستگاه از این تعداد با پلاک نو از کارخانه تحویل گرفته شده و مابقی پس از انجام بازدیدهای فنی پلاک‌گذاری شده است.

رئيس اداره امور فناوري‌هاي مكانيزه جهادکشاورزی استان زنجان تصریح کرد: جلوگیری از قاچاق سوخت و شناسایی ماشین‌های نیرو محرکه فرسوده به منظور اعطای تسهیلات نوسازی ناوگان ماشینی بخش کشاورزی از جمله اهداف اجرای طرح پلاک‌گذاری ماشین‌‌آلات کشاورزی به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: با توجه به بخشودگی جرایم بیمه ماشین‌‎های کشاورزی اجرای طرح پلاک گذاری در سطح استان تسریع یافته است.

بیشتر بخوانید:

تولید گلخانه‌ای تنها راه افزایش صادرات محصولات کشاورزی است

مصرف آب در بخش کشاورزی باید مدیریت شود

یوسفی پور خاطر نشان کرد: به منظور حل مشکلات مربوط به صدور پلاک، برنامه‌ریزی شده طرح پلاک‌گذاری تا پایان شهریور در استان عملیاتی و به پایان برسد.

وی عنوان کرد: اجرای طرح پلاک‌گذاری ماشین‌های نیرومحرکه کشاورزی از بهمن ماه سال 93 همزمان با سراسر کشور در استان زنجان آغاز شده است.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *