logo
امروز : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/25 ] [ 11 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۶۱۲
در راستای حفاظت از منابع ملی انجام شد؛

50 نفر از متصرفان اراضی ملی در شهرستان ایجرود شناسایی شدند

50-نفر-از-متصرفان-اراضی-ملی-در-شهرستان-ایجرود-شناسایی-شدند

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ایجرود از شناسایی 50 نفر از متخلفین و متصرفین اراضی ملی این شهرستان در سه ماهه اول سال جاری خبر‌داد.

به گزارش موج رسا; مجید محمدی در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان ایجرود با تشریح برنامه‌های اداره کل منابع طبیعی ایجرود در سه ماهه اول امسال اظهار کرد: از تصرف و تخریب بیش از 500 هکتار از اراضی ملی در این شهرستان پیشگیری شده است.

وی آمار خلع یدهای صورت گرفته توسط دستگاه قضایی در این بازه زمانی را نیز 10 هکتار اعلام کرد.

به گفته محمدی 50 نفر از متخلفین و متصرفین اراضی ملی ایجرود نیز در سه ماهه اول سال جاری شناسایی شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ایجرود ادامه داد: 20 فقره پرونده قضایی در زمینه پیشگیری از تخریب منابع طبیعی هم تنظیم شده است .

وی در پایان به همکاری و مساعدت سایر دستگاه ها از جمله دستگاه قضایی با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در راستای حفاظت و حراست از منابع عظیم طبیعی و خدادادی نیز تاکید کرد.

امیرعلی سلیمی رئیس دادگستری شهرستان ایجرود هم دراین دیدارقول همکاری و مساعدت در راستای برخورد با متخلفین منابع طبیعی داد و گفت: تخریب مراتع و جنگل ها جرم محسوب می‌شود و با متخلفین و متصرفین عرصه‌های منابع طبیعی به ‌شدت برخورد می‌شود.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *