گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۳:۲۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ شناسه خبر : ۱۱۶۱۲
در راستای حفاظت از منابع ملی انجام شد؛

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ایجرود از شناسایی 50 نفر از متخلفین و متصرفین اراضی ملی این شهرستان در سه ماهه اول سال جاری خبر‌داد.

به گزارش موج رسا; مجید محمدی در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان ایجرود با تشریح برنامه‌های اداره کل منابع طبیعی ایجرود در سه ماهه اول امسال اظهار کرد: از تصرف و تخریب بیش از 500 هکتار از اراضی ملی در این شهرستان پیشگیری شده است.

وی آمار خلع یدهای صورت گرفته توسط دستگاه قضایی در این بازه زمانی را نیز 10 هکتار اعلام کرد.

به گفته محمدی 50 نفر از متخلفین و متصرفین اراضی ملی ایجرود نیز در سه ماهه اول سال جاری شناسایی شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ایجرود ادامه داد: 20 فقره پرونده قضایی در زمینه پیشگیری از تخریب منابع طبیعی هم تنظیم شده است .

وی در پایان به همکاری و مساعدت سایر دستگاه ها از جمله دستگاه قضایی با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در راستای حفاظت و حراست از منابع عظیم طبیعی و خدادادی نیز تاکید کرد.

امیرعلی سلیمی رئیس دادگستری شهرستان ایجرود هم دراین دیدارقول همکاری و مساعدت در راستای برخورد با متخلفین منابع طبیعی داد و گفت: تخریب مراتع و جنگل ها جرم محسوب می‌شود و با متخلفین و متصرفین عرصه‌های منابع طبیعی به ‌شدت برخورد می‌شود.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
4 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات