logo
امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/9 ] [ 25 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۵۸
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خبر داد

امداد رسانی به 1100 حادثه دیده در محورهای مواصلاتی استان زنجان/ مشارکت ۳۱۰نفر در طرح نوروزی امداد و نجات

امداد-رسانی-به-1100-حادثه-دیده-در-محورهای-مواصلاتی-استان-زنجان-مشارکت-۳۱۰نفر-در-طرح-نوروزی-امداد-و-نجات-

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا هفتم فروردین ماه سالجاری ۶۱ حادثه در جاده های زنجان رخ داده که به هزار و ۱۰0 حادثه دیده توسط امدادرسانی شد.

شهرام میرزایی در گفتگو با موج رسا، اظهار داشت: از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا هفتم فروردین ماه سالجاری ۶۱ حادثه در جاده های استان زنجان رخ داده است که به یک هزار و ۱۰۰ حادثه دیده توسط هلال احمر امداد رسانی شده است.

وی با بیان اینکه طی این بازه زمانی تعداد مصدومین ۳۵۹  نفر بود، افزود: ۲۶۱ نفر درمان سرپایی شده،۲۵ نفر به مراکز درمانی اعزام و مابقی هم توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:  طی این بازه زمانی تیم های عملیاتی۱۶۱ تیم بوده و ۵۸۲ نفر در این عملیاتها مشارکت داشتند.

میرزایی با اشاره به اینکه در استان زنجان دو فقره برف و کولاک رخ داد، بیان داشت: طی این بازه زمانی ۲۴ نفر در برف و کولاک در شهرستانهای ابهر و خدابنده اسکان داده شدند.

وی با بیان اینکه در طرح نوروزی امداد و نجات هلال احمر استان زنجان  ۳۱۰نفر مشارکت دارند، خاطرنشان کرد:  بیش از ۵۰۰ نفر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر راهنمایی از مسافران نوروزی در استان زنجان را بر عهده دارند.

این مسئول با اشاره به  مشارکت نوجوانان ۷ تا ۱۳ سال در طرح همیاران، یادآور شد: این طرح ابتکاری در استان زنجان برگزار شده است//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *