logo
امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/20 ] [ 6 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۵۷۶
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبرداد

اجرای طرح فاضلاب در 4 شهر استان زنجان با اعتبار 147 میلیارد ریال

اجرای-طرح-فاضلاب-در-4-شهر-استان-زنجان-با-اعتبار-147-میلیارد-ریال

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سالجاری 4 طرح فاضلاب در 4 شهر استان زنجان با اعتباری بالغ بر 147 میلیارد ریال در دست اجرا است.

علیرضا جزء قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: تاکنون از میزان اعتبارات مصوب برای اجرای طرح های فاضلاب در سال 97 بیش از 61 درصد آن معادل 91 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

وی افزود: این طرح ها در شهرهای زنجان ، خرمدره ، زرین آباد و ارمغانخانه اجرا می شود که با تکمیل آن گام بزرگی در راستای ارتقای شاخص‌های زندگی در استان زنجان برداشته می‌شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: طرح های فاضلاب شهرهای ابهر ، ماهنشان و دندی نیز خاتمه یافته اهالی شریف این شهرها از خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب برخوردار می‌باشند.

جزء قاسمی به تدوین طرح‌های کوتاه مدت‌، میان مدت و بلند مدت در زمینه توسعه خدمات و زیر ساخت های آب و فاضلاب شهرهای استان زنجان اشاره کرده و گفت: با اجرای این طرح‌ها‌، گام بزرگی در توسعه صنعت آب و فاضلاب استان برداشته می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در حال حاضر 100 درصد جمعیت شهری استان زنجان تحت پوشش خدمات شرکت آبفا قرار دارد.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *