logo
امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/24 ] [ 10 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۵۴۳
در سه ماهه نخست سال محقق شد

پرداخت بیش از 1000فقره تسهیلات اشتغال و کارگشایی به مددجویان زنجانی

پرداخت-بیش-از-1000فقره-تسهیلات-اشتغال-و-کارگشایی-به-مددجویان-زنجانی

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: چهار  میلیاردو227میلیون تومان  تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال ،کارگشایی ومسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان توسط صندوق امداد ولایت این  استان از ابتدای سال جاری تاکنون  پرداخت‌شده است.

به گزارش موج رسا; هدایت صفری در تشریح فعالیت های انجام شده در صندوق امداد ولایت زنجان ، اظهار کرد: 1002 فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد 227میلیون تومان در سه ماهه اول  سال جاری به  مددجویان تحت حمایت استان زنجان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه یکی از خدمات حمایتی کمیته امداد پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان است، گفت: این صندوق با هدف تحقق بانک داری اسلامی  ، ترویج سنت قرض الحسنه و ارائه تسهیلات به خانواده های تحت حمایت و سایر نیازمندان جهت توانمند سازی و بهبود وضعیت معیشتی مددجویان  با ایجاد اشتغال راه اندازی شده وخدمات ارزشمندی برای جامعه هدف کمیته امداد وسایر نیازمندان  با کمک خیران  ونیکوکاران انجام میدهد.

صفری به تسهیلات پرداختی سال ۹7 از طریق صندوق امداد ولایت هم اشاره کرد و گفت: در سال گذشته  چهار  هزار و 304 فقره تسهیلات اشتغال وکارگشایی قرض الحسنه با اعتباری بالغ بر  18 میلیارد و444میلیون تومان در سر فصل  های اشتغال و کارگشایی(مسکن، درمان،  تهیه جهیزیه، تحصیل، بدهی و ... )  به مدد جویان متقاضی و سایر نیازمندان  واجد شرایط پرداخت شده است.

وی افزود: از 1002فقره تسهیلات پرداختی صندوق امداد ولایت در سال جاری  76فقره تسهیلات اشتغال با اعتبار840میلیون تومان ،834فقره وام کارکشایی به مبلغ دو میلیاردو875میلیون تومان  23فقره ودیعه مسکن  و69مورد هم تسهیلات مسکن  با اعتبار 511میلیون تومان می باشد. 

مدیر کل کمیته امداد استان  با تاکید برضرورت ترویج وگسترش فرهنگ قرض الحسنه  و فعالیت های خیر خواهانه صندوق امداد ولایت از مردم خیر ونیکوکار استان زنجان  به‌منظور سپرده‌گذاری در این صندوق دعوت کردوگفت: امید است با همکاری خیران و افزایش کمک‌ها و سپرده‌های آن‌ها در این صندوق بتوانیم تسهیلات بیشتری به نیازمندان با توجه به چالش های اقتصادی موجود در جامعه  پرداخت نماییم.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *