logo
امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/20 ] [ 6 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۵۳۹
معاون هلال احمر زنجان خبرداد

ثبت نام متقاضیان برای دوره آموزشی "تربیت مربی امداد و کمک های اولیه" در زنجان

ثبت-نام-متقاضیان-برای-دوره-آموزشی-"تربیت-مربی-امداد-و-کمک-های-اولیه"-در-زنجان

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: همه علاقمندان به شرکت در دوره آموزشی "تربیت مربی امداد و کمک های اولیه" از 9 تا 18 تیرماه امسال ثبت نام می شود.

به گزارش موج رسا;  فیروز رجائی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از برگزاری دوره "تربیت مربی امداد و کمک های اولیه" به منظور تامین کمبود مربیان با توجه به نیاز جمعیت هلال احمر استان زنجان می باشد.

وی اظهارداشت: ثبت نام از علاقمندان برای شرکت در این دوره از تربیت مربی مجدد 9 تا 18 تیر ماه امسال تمدید شد.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تاکنون 78 متقاضی خانم و آقا شرکت در مرحله دوم" تربیت مربی امداد و کمک های اولیه" در رشته های تحصیلی غیرمرتبط ثبت نام کرده اند.

رجائی تاکید کرد: علاقمندان برای شرکت در مرحله دوم کشوری" تربیت مربی امداد و کمک های اولیه"باید دوره های آموزشی پایه عمومی، عمومی امداد، عمومی نجات، پیش بیمارستانی را گذارنده باشند.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان زنجان تاکید کرد: متقاضیانی که این 4 دوره را گذارنده باشند می توانند با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر استان ثبت نام خود برای شرکت در این دوره تربیت مربی امداد را قطعی کنند.

رجائی اضافه کرد: پیش آزمون شرکت کنندگان در مرحله دوم " تربیت مربی امداد و کمک های اولیه"  22 تیر ماه جاری درمرکزاستان برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در این  دوره موضوعات تئوری و عملی درباره آناتومی  و فیزیولوژی دستگاه گردش خون و تنفس، سکته های قلبی، مغزی و دلایل و عوامل موثر برآن، انواع سوختگی ها، احیای بزرگسالان، کودکان و نوزادان، فرد غرق شده، رفع انسداد در خفگی، آتل بندی پا، شکستگی لگن و تجهیزات آمبولانس و غیره آموزش داده خواهد شد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *