logo
امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
هر كس عبادات و كارهاى خود را خالصانه براى خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و بركات خود را براى او تقدیر مى نماید.حضرت زهرا(س)
[ 2020/2/18 ] [ 23 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۵۲۰

تهاتر تابلو های گردشگری استان های شمالغرب کشور

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت :تابلوهای گردشگری  استان های شمالغرب کشور به منظور معرفی جاذبه های گردشگری تهاتر می‌شود.

 مرتضی کنگاور نظری امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا،اظهارداشت: متوازن سازی سفر از برنامه های سازمان میراث فرهنگی در استان های شمالغرب کشور است که در این زمینه جلسات متعددی برگزار شده است.
وی ادامه داد: متوازن سازی سفر در استان های زنجان،آذربایجان غربی و شرقی،همدان،کهکیلویه و بویراحمد،کردستان، اردبیل و چهارمحال و بختیاری پیگیری می شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: نمایشگاه های متعددی برای معرفی جاذبه های گردشگری استان ها برگزار می‌شود که در این زمینه جلسات متعددی برگزار شده است.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از طراحی دو اپلکیشن با همکاری شهرداری زنجان برای معرفی جاذبه های گردشگری شهر زنجان خبرداد و گفت: علاقه مندان به منظور آشنایی با جاذبه های گردشگری می توانند از این نرم‌افزار ها استفاده  کنند.
نظری از اجرای طرح تهاتر و قرض دادن تابلوهای گردشگری خبرداد و افزود:  این طرح به منظور معرفی جاذبه ها انجام می شود.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *