گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۲:۰۹ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ شناسه خبر : ۱۱۴۹۶
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان خبرداد
تعیین تکلیف 49 قرارداد راكد در شهركهاي صنعتي استان زنجان

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان زنجان گفت: با تشكيل جلسه هيات حل اختلاف و داوري در شركت شهركهاي صنعتي استان زنجان در پایان خرداد ماه  سالجاري 49 فقره قرارداد راكد در شهركهاي صنعتي استان زنجان تعيين تكليف شد.

به گزارش موج رسا; ایرج احمدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زمین های موضوع قرارداد در شهرکهای صنعتی اشراق، هیدج، خرمدره، افق ابهر، شریف ابهر، انگوران و نوآوران زنجان قرار داشت.

وي تصريح كرد: 29 فقره از قراردادهای یاد شده فسخ و به 20 فقره دیگر جهت تکمیل ساخت و ساز و تسویه بدهی‌های معوق اعطای مهلت شد.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان زنجان افزود: با رسیدگی به قراردادهای یاد شده، بیش از 8 هکتار از زمین های بلااقدام در سطح شهرکهای صنعتی استان تعیین تکلیف گردید که پس از طی مراحل قضایی، آزادسازی شده و در اختیار متقاضیان جدید قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به فسخ قراردادهای راکد عنوان کرد: وصول مطالبات و فسخ قراردادهاي راكد از اولويت‌هاي اصلي شركت شهركهاي صنعتي استان زنجان به شمار مي‌رود.

شايان ذكر است جلسه مذكور اولین جلسه هيات حل اختلاف و داوري با حضور نماينده حقوقي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در سال 98 بود كه برگزار شد و برگزاري 3 جلسه ديگر نيز تا پايان سال جزو برنامه هاي اين شركت است.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
9 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات