logo
امروز : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/25 ] [ 11 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۴۱۰
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان:

هفتمین مرحله استانی المپیاد دادرس در زنجان برگزار می شود

هفتمین-مرحله-استانی-المپیاد-دادرس-در-زنجان-برگزار-می-شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هفتمین مرحله استانی المپیاد طرح ملی دادرس با حضور مسئولان در زنجان برگزار می شود.

شهرام میرزایی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; ،اظهار داشت: طرح ملی دادرس با هدف گسترش آگاهی عمومی، چگونگی مقابله با حوادث و بلایا و تشکیل تیم های مدیریت بحران در زنجان برگزار می شود.

وی افزود: در قالب این طرح دانش آموزان برای روزهای سخت آماده شده و امدادرسانی در مواقع اضطراری را یاد میگیرند.

این مسئول بیان داشت: هفتمین مرحله استانی المپیاد با حضور میهمانان کشوری و استانی طی روزهای چهارشنبه،29 خرداد، ویژه برادران و پنجشنبه، 30 خرداد، ویژه خواهران برگزار می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ادامه داد: این برنامه راس ساعت 17 واقع در 20 کیلومتری جاده زنجان – قزوین، مرکز آموزش های تخصصی شمالغرب برگزار می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به اجرای طرح ملی دادرس در ۱۰۰ مدرسه استان در سال گذشته،بیان داشت: این طرح در مدارسی که دارای کانون جوانان بودند،برگزار شد.

میرزایی گفت:این طرح فقط برای دانش‌آموزان پایه هشتم برنامه‌ریزی شده است.

وی بیان کرد: دانش‌آموزان در قالب تیم‌های 14 نفره طرح ملی دادرس را آموزش می‌بینند که این آموزش‌ها در عین سادگی بسیار مهم و ضروری است.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *