logo
امروز : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
حضرت مهدی(عج):برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فَرَج و نجات شما است. (کمال‌الدین، ج ٢، ص ٤٨٥)
[ 2020/2/22 ] [ 27 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۴۰۵

یگان پهپادی یمن فرودگاه ابها عربستان را هدف قرار داد

-یگان-پهپادی-یمن-فرودگاه-ابها-عربستان-را-هدف-قرار-داد-

شبکه المسیره گزارش داد که یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بار دیگر فرودگاه «ابها» عربستان را با استفاده از چند فروند پهپاد «قاصف۲ k» هدف قرار داده است.

به گزارش موج رسا; یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن فرودگاه «ابها» در استان «عسیر» عربستان را هدف قرار داد.

این عملیات با استفاده از چند فروند پهپاد «قاصف k۲» انجام شده است.

طی روز‌های اخیر یگان پهپادی ارتش یمن در چندین نوبت فرودگاه ابها را هدف قرار داده است.

نیرو‌های یمنی در هفته‌های اخیر در واکنش به تشدید عملیات ائتلاف سعودی اهداف متعددی را در خاک عربستان زیر آتش گرفته و ضربات سختی بر این کشور وارد کردند.

یگان موشکی یمن نیز هفته گذشته با موشک هدایت شونده کروز فرودگاه ابها را هدف قرار داد که فعالیت در این فرودگاه را متوقف کرد.

اخیرا سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن ضمن بیان این مطلب که بانک اهداف نیرو‌های یمنی روز به روز در حال گسترش است گفت که نیرو‌های یمنی اقدامات غافلگیرکننده زیادی برای عربستان و امارات دارند.

رسانه صهیونیستی دبکا فایل نیز روز یکشنبه در گزارشی به موضوع رشته عملیات تلافی جویانه اخیر نیرو‌های یمنی علیه مواضعی در عربستان و توان موشکی قابل ملاحظه آنان پرداخته و به نقل از منابع نظامی خود اعلام کرد نیرو‌های یمنی دارای سیستم موشکی با درصد خطای ۱.۵ میلی متری هستند که تاکنون از آن استفاده نکرده بودند.

این موضوع برای نخستین بار روز چهارشنبه ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) و در پی عملیات موشکی نیرو‌های یمنی علیه فرودگاه «ابها» در استان «عسیر» جنوب غرب عربستان مشخص شد. در جریان این عملیات برج کنترل فرودگاه ابها به صورت کامل تخریب شد.

منبع:میزان

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *