logo
امروز : سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/2 ] [ 18 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۳۷
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی:

۵ گزینه اصلی جمنا به زودی و در فروردین ماه مشخص می‌شوند/تشکیل تیم‌های اقتصادی در دستور کار قرار گرفته است

۵-گزینه-اصلی-جمنا-به-زودی-و-در-فروردین-ماه-مشخص-می‌شوند-تشکیل-تیم‌های-اقتصادی-در-دستور-کار-قرار-گرفته-است

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: ۵ گزینه اصلی جمنا به زودی و در فروردین ماه مشخص می‌شوند.

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه در بحث رسیدن به کاندیدای نهایی ساز و کارهایی تعریف شده است، اظهار کرد: جبهه مردمی در وهله نخست با توجه ضرورتهای کشور پا به عرصه گذاشت و برای رفع نگرانی‌ها، دغدغه‌ها، مشکلاتی که در عرصه مدیریتی کشور وجود دارد و مقابله با روحیه اشرافی‌گری و احیای روحیه انقلابی و خدمت‌گزاری وارد صحنه شد.

وی با تاکید بر اینکه باید با روحیه انقلابی به مردم خدمت کنیم افزود: این خدمت‌گزاری باید با تیم کاردان و کارشناس باشد، یعنی فردی که در نهایت کاندیدای جبهه مردمی با ساز و کار تعریف شده می‌شود تیم کاردان و  کارشناسی را به همراه خواهد داشت.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ساز و کار انتخاب گزینه نهایی در جبهه مردمی از پایین به بالا است، عنوان کرد: بعد از مجمع نخست از ۲۱ نفر به ۱۰ نفر و در مجمع دوم نیز به پنج نفر خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه مجمع دوم جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فروردین ماه برگزار می‌شود، گفت: در نهایت ما به یک گزینه خواهیم رسید و به طور یقین یک تیم کاردان، خدمت‌گزار، انقلابی و قوی در کنار این فرد قرار می‌گیرد که تنها منافع مردم را مورد توجه قرار می‌دهد.

جوکار با تاکید بر اینکه تنظیم برنامه‌ها در عرصه‌های مختلف و تشکیل تیم‌های اقتصادی برای برنامه‌های اقتصادی در دستور کار جمنا است، ابراز کرد: تیم‌های ما در عرصه‌های مختلف که نیاز جامعه امروز ما است در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه در آینده برنامه‌های مختلف جمنا را به اطلاع مردم خواهیم رساند، یادآور شد: ما در آینده نزدیک و در فروردین ماه پنج گزینه اصلی خود را اعلام می‌کنیم.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اضافه کرد: با وحدتی که بین نیروهای ارزشی ایجاد می‌شود به گزینه واحد و جدی برای انتخابات خواهیم رسید و تیم همراه گزینه واحد نیز تا آن زمان مشخص می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مردم در تعیین گزینه واحد ما نقش دارند، بیان کرد: ساز و کار جبهه مردمی این است که افراد خاصی تصمیم‌گیر نیستند بلکه نمایندگان مردم در تمامی شهرستانها در مجمع ملی به تصمیم واحد خواهند رسید که این تصمیم برای همه قابل اعتماد است.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *