logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۳۶۱
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان:

هلال احمر زنجان، استان نمونه در اجرای مانور زلزله مدارس شد

هلال-احمر-زنجان،-استان-نمونه-در-اجرای-مانور-زلزله-مدارس-شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بر اساس ارزیابی سازمان مدیریت بحران کشور، جمعیت هلال احمر این استان جزو استان های نمونه در اجرای بیستمین مانور زلزله مدارس سطح کشور شد.

به گزارش موج رسا; شهرام میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  بیستیمن مانور زلزله مدارس در استان زنجان با شعار" مدرسه ایمن  - جامعه تاب آور" اجرا شده بود.

وی تاکید کرد: زلزله یکی از حوادثی به شمار می رود که به طور معمول خسارت های زیاد جانی و مالی را به کشور وارد می کند که باید بتوانیم با آموزش برای گروه های مختلف مردم را برای مقابله با این حادثه آماده کنیم تا خسارت های ناشی از آن کاهش یابد.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: با توجه به اینکه دانش آموزان بهترین سفیران و نمایندگانی به شمار می روند که اطلاعات و آگاهی های خود را به خانواده ها منتقل می کنند، بهترین راه بالا بردن سطح توانمندی جامعه در برابر زلزله از طریق دانش آموزان محقق می شود.

میرزایی تاکید کرد: برهمین اساس روند ارتقای سطح توانمندی جامعه براساس چارچوب برنامه "مدارس ایمن – جامعه تابآور" بازنگری و تلاش شد تا مدارس ایمن در برابر زلزله به كانون ارتقای ایمنی و پایگاه مدیریت بحران در سطوح محلی تبدیل شود.

وی یادآوری کرد: در این راستا و با توجه به افق چشم انداز برنامه "مدرسه ایمن– جامعه تابآور"، بیستمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با رویكرد جامعه محور در سطح مدارس استان زنجان برگزار شد که خوشبختانه این استان جزو یکی از استان های برتر در برگزاری این مانور شد.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *