logo
امروز : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/16 ] [ 2 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۱۳۳۵
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان:

نتوانستیم مدیران آینده را تربیت کنیم/ رتبه نخست زنجان در جمع آوری کمک های غیرنقدی به مناطق سیل زده

نتوانستیم-مدیران-آینده-را-تربیت-کنیم-رتبه-نخست-زنجان-در-جمع-آوری-کمک-های-غیرنقدی-به-مناطق-سیل-زده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در بحث نیروی انسانی در مضیقه هستیم و نتوانستیم مدیران آینده را تربیت کنیم.

به گزارش موج رسا; شهرام میرزایی امروز  در آیین تکریم و معارفه مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان که با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، اعضای هیات مدیره، جمعی از کارکنان و داوطلبان برگزارشد، اظهار داشت:یکی از برنامه های کاری جمعیت هلال احمر استان زنجان واگذاری مسئولیت ها به قشر جوان خواهد بود تا به آنها اعتماد کرده و به پست های بالاتری هدایت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعدادی از جوانان در بخش های مختلف در کنار افراد مجرب بکارگیری شده اند تا تجربیات لازم را کسب کنند چرا که باید از این فرصت ها برای پرورش مدیران توانمند استفاده شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: اساس کار در جمعیت هلال احمر، داوطلب محوری است و حضور ارزشمند جوانان، امدادگران و داوطلبان می تواند مثمر ثمر باشد که این مهم تاکنون محقق شده و روند همچنان ادامه خواهد داشت.

میرزایی اظهارداشت:  باید از ظرفیت های اعضای هیات مدیره شهرستان زنجان، داوطلبان و جوانان برای پیشبرد بیش از گذشته و مطلوب و اهداف استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه هرچقدر از ظرفیت های اعضای داوطلبان و جوانان استفاده کنیم باز هم کم است، افزود: این قشر بیشترین نیروهای جمعیت هلال احمر هستند و در بخش عمده ای از کارها و فعالیت های جمعیت مشارکت دارند چرا که در سیل اخیر شاهد حضور تک تک آنها بودیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در 2 نوبت توانستیم رتبه نخست کشوری را در جمع آوری کمک های غیرنقدی به مناطق سیل زده کشور به خود اختصاص دهیم که این مهم را مدیون زحمات جوانان و داوطلبان جمعیت در سطح استان هستیم.

میرزایی خاطرنشان کرد: باید با توان بیشتر و برنامه ریزی منسجم تر و استفاده از نظرات اعضای صاحب نظر از جمله اعضای هیات مدیره نهایت استفاده را کرد تا شاهد رشد و شکوفایی بیشتر جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان باشیم.

وی با با بیان اینکه حضور داوطلبان کمکی برای انجام بهتر کارهاست، تاکید کرد: داوطلبان، امدادگران و جوانان همه از اعضای هلال احمر به شمار می روند چرا که همه زیر یک پرچم با یک هدف  فعالیت می کنیم و همه نیز در موفقیت ها دخیل هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: جمعیت هلال احمر در حوادث سیل ابتدای سالجاری مناطق مختلف کشور و زلزله 96 کرمانشاه به نحو مطلوبی عمل کردند که بخشی از اقدامات بر دوش این شعبه قرار داشت.

 

** تکریم و معارفه پیشرفتی به دنبال دارد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز در ادامه این جلسه،گفت: آیین های تکریم و معارفه پیشرفت و ترقی را به دنبال خواهد داشت چرا که انسان با طراوت ها شاداب است.

 حجت الاسلام جواد نصیری اظهارداشت: داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان اقدامات خیر و خداپسندانه بدون منتی را به تمام معنا در حوادث سیل و زلزله کرمانشاه انجام داده اند.

وی با بیان اینکه هلال احمر مساوی با داوطلبی و امور خیر و خداپسندانه به همنوع است، یادآوری کرد: داوطلبان جمعیت  در صددر صدد حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه هستند.

گفتنی است، در این آیین از زحمات و تلاش های 2 ساله علی منفرد قدردانی و حسین میرزایی به عنوان مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان منصوب شد.

حسین میرزایی در کارنامه کاری خود مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان خدابنده را دارد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *