logo
امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۰
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/1 ] [ 9 شوال 1441 ]

افزایش سرسام آور کرایه حمل و نقل میوه در زنجان

رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان زنجان با اشاره به افزایش بیش از حد کرایه حمل و نقل میوه تره‌بار گفت: این موضوع می‌تواند منجر به افزایش قیمت برخی از اقلام کشاورزی در بازار شود.

سازشکاران با چه اهدافی به دنبال تحریف خط امام هستند؟/ فاصله گرفتن از خط ولایت ذلت را در پی دارد

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با اشاره به اهداف تحریف کنندگان خط امام گفت: سازشکاران با تحریف خط امام می‌خواستند مردم از صحنه دور کرده و در مراکز دیپلماسی ذبح کنند.

اجرای سومین مرحله طرح جمع آوری معتادان متجاهر در سراسر استان زنجان

رئیس پلیس مبارزه به موارد مخدر استان زنجان با اشاره به اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در استان زنجان گفت: سومین مرحله طرح جمع آوری معتادان متجاهر در استان زنجان در حال برگزاری است.

برگزاری نماز جماعت در مساجد و امامزادگان زنجان/ پرداخت بدهی نیازمندان در مناطق کم برخوردار

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به برگزاری نماز جماعت در مساجد و امامزادگان استان زنجان گفت: نمازهای یومیه در همه مساجد و امامزاده‌های زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برپا خواهد شد.

واگذاری زمین‌های شهرک صنعتی ترکها از هفته آینده در زنجان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان در مورد وضعیت جذب سرمایه‌گذار در شهرک صنعتی آتی‌تی زنجان گفت: در حال حاضر دو شرکت در این شهرک فعالیت دارند و 22 قرارداد سرمایه‌گذاری نیز منعقد شده است.

روستاییان زنجانی مراقب حمله گرگاس باشند

مدیرکل محیط زیست استان زنجان با اشاره به موضوع حمله یک قلاده گرگ به اهالی یکی از روستاهای خرمدره گفت: احتمال حمله گرگ در این فصل به انسان وجودن ندارد بنابراین مورد توسط یک گرگاس اتفاق افتاده است.

تشدید مقابله با احتکار نهاده‌ها در استان زنجان/ مشکل کمبود سموم در زنجان برطرف می‌شود

رئیس جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه مشکل کمبود سموم با واردات سموم یارانه‌دار از سایر استانها‌ مرتفع می‌شود گفت: در حال رایزنی برای تحقق این موضوع در استان زنجان هستیم.

هجوم مردم به مراکز تعویض پلاک در زنجان

رئیس راهور استان زنجان از ازدحام مردم زنجان در مراکز تعویض پلاک گفت: مردم برای انتقال مالکیت خودرو و ثبت نام در طرح جدید خودروها به مراکز تعویض پلاک هجوم آوردند.

کوهنوردی استان زنجان در کشور پیشتاز است

رئیس فدراسیون کوهنوردی و سنگ‌نوردی با اشاره به پویایی ورزش کوهنوردی و صخره نوردی در زنجان گفت: در بدترین حالت 50 درصد تیم ملی زنجانی است.