گروه:اجتماعی
ساعت :  ۰۶:۳۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ شناسه خبر : ۱۱۲۷۹
شهردار چورزق تاکید کرد
ضرورت دیدار با خانواده های شهدا در هفته فرهنگی

شهردار چورزق بر ضرورت دیداربا خانواده های شهدا در هفته فرهنگی هر شهرستان تاکید کرد

عباسی امروز در گفت و گو با خبرنگار  موج رسا; ، اظهار داشت: تنوع تاریخی موجب شده تا بتوان ظرفیت های شهرستان های مختلف استان نیز متنوع باشد.

وی با بیان اینکه در شهرستان طارم چورزق برنامه های مختلفی متناسب با هفته فرهنگی با هماهنگی کامل با ستاد استانی برگزار می شود، افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی برای اصناف مختلف و فرهنگ سازی برای این افراد می تواند یکی از برنامه های هفته فرهنگی این شهرستان باشد.

این مسئول بر ضرورت دیداربا خانواده های شهدا در هفته فرهنگی هر شهرستان تاکید کرد و گفت:  این هفته می تواند در قالب جشنواره های محصولات در فصل برداشت هر محصول برگزار می شود.

 شهردار چورزق با اشاره به اینکه یکی از محصولات مهم شهر چورزق انار است، گفت: می توان با برگزاری این جشنواره در زمینه جذب گردشگر و معرفی محصولات شهرستان تاثیرگذار است.

وی برضرورت دعوت شهرداران به شورای عالی استان تاکید کرد و گفت: شهرداران با حضور این شورا با مباحث فرهنگی استان بیشتر آشنا می شوند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
8 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات