logo
امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۷
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/13 ] [ 21 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۱۲۷۶

پیگیری 3 شرکت برای واردات مستقیم دام زنده به استان زنجان/ معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از وزرا به زنجان سفر می‌کنند

پیگیری-3-شرکت-برای-واردات-مستقیم-دام-زنده-به-استان-زنجان-معاون-اول-رئیس-جمهور-و-تعدادی-از-وزرا-به-زنجان-سفر-می‌کنند

معاون اقتصادی استاندار زنجان از پیگیری 3 شرکت برای واردات مستقیم دام زنده به استان زنجان خبر داد.

فرامرز نیک‌سرشت در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به انجام رایزنی‌ها برای وردات دام زنده به استان زنجان اظهار کرد: ما این آمادگی را در استان داریم و مسائل زیرساختی نیز فراهم است.

وی با بیان اینکه اداره کل دامپزشکی، فرودگاه و جهاد کشاورزی نیز آمادگی لازم را برای تحقق این امر دارند، ابراز کرد: شرکتهای بازرگانی تجاری می‌توانند مجوزهای لازم را برای این موضوع بگیرند.

معاون اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به اینکه سه شرکت در استان زنجان سابقه واردات گوشت گرم را دارند، عنوان کرد: تا این لحظه سه شرکت برای وردات دام زنده اعلام آمادگی کرده و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه ما در بحث مدیریتی این موضوع هیچ مشکلی نداریم، خاطرنشان کرد: باید دید که بخش خصوصی چطور کارهایش را در این زمینه پیش می‌برد.

نیک‌سرشت با اشاره به سفر معاون  اول رئیس جمهور به استان زنجان گفت: این  سفر بعد از ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد اما زمان دقیق سفر را  قطعی نکرده‌ایم.

وی بیان کرد: معاون اول رئیس جمهور در این سفر برخی از واحدهای تولیدی استان را افتتاح خواهند کرد و از نردیک مسائل استان را مورد بررسی قرار می‌دهند.

معاون اقتصادی استاندار زنجان اظهار کرد: در کنار این، سفر تعدادی از وزرا از جمله وزرای کار و صنعت و همچنین راه و شهرسازی نیز برای سفر به استان هماهنگ شده است.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *