گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۱:۵۳ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ شناسه خبر : ۱۱۲۰۹
رئیس کمیته امداد شهرستان ابهر خبر داد
بهره‌مندی 2 هزار و 750 خانوار از خدمات کمیته امداد شهرستان ابهر

رئیس کمیته امداد شهرستان ابهر از بهره‌مندی 2 هزار و 750 خانوار از خدمات کمیته امداد شهرستان ابهر خبر داد.

به گزارش موج رسا; محسن داودی با اشاره به اینکه طرح‌های مختلفی برای مشارکت خیران در برنامه‌های محرومیت‌زدایی این نهاد در ماه رمضان اجرا می‌شود، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد در ماه مبارک رمضان برپایی سفره‌های افطاری و اطعام خانواده‌های تحت حمایت این نهاد با استفاده از ظرفیت خیران است.

وی بابیان اینکه با مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد زمینه ارائه خدمات اثربخش به جامعه هدف این نهاد فراهم می‌شود، افزود: مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد موجب می‌شود منابع در مسیر خدمت‌رسانی هدفمند به جامعه هدف این نهاد جاری شود.

ئیس کمیته امداد شهرستان ابهر در ادامه از برپایی سفره افطاری برای مددجویان تحت حمایت این نهاد هم‌زمان با سومین شب از لیالی قدر خبر داد و گفت: با حضور مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، امام‌جمعه و فرماندار شهرستان ابهر، 150 نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان بر سر سفره مهربانی یک خیر ابهری افطار کردند.

وی با اشاره به اینکه تعداد دو هزار و 750 خانوار از خدمات کمیته امداد شهرستان ابهر در بخش‌های مختلف بهره‌مند هستند، افزود: امیدواریم با مشارکت مطلوب خیران ابهری در طرح اطعام و افطاری در روزهای باقیمانده از ماه مبارک رمضان زمینه برپایی سفره‌های مهربانی برای اطعام مددجویان تحت حمایت این نهاد و بهره‌مندی خیران از فضای معنوی این ماه فراهم شود.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات