گروه:اقتصادي
ساعت :  ۱۲:۲۷ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ شناسه خبر : ۱۱۰۹۹
معاون استاندار زنجان پیش بینی کرد
احتمال رکود در بازار زمین و مسکن/ به دنبال هر افزایش بی‌رویه‌ای رکود و کاهش قیمت وجود دارد‏

معاون عمرانی استاندار زنجان از احتمال رکود سنگین در بازار زمین و مسکن‏ خبر داد.

مهرداد سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به وضعیت بازار مسکن اظهار کرد: شاهد کاهش قیمت زمین و مسکن در زنجان هستیم اما هنوز درصد کاهش به صورت دقیق مشخص نشده است.

وی با بیان اینکه نهادهای ذیربط در حال رصد بازار مسکن هستند، ابراز کرد: این یک موضوع طبیعی است که به دنبال افزایش‌های بی‌رویه شاهد کاهش‌هایی خواهیم بود.

معاون عمرانی استاندار زنجان با اشاره به اینکه آمار دقیق عددی در خصوص کاهش‌ها در اختیاز نداریم، عنوان کرد: هنوز دامنه‌دار بودن این کاهش قیمت‌ها مشخص نشده است.

وی تصریح کرد: به شخصه معتقدم که بعد از هر افزایش بی‌رویه احتمال رکود و کاهش قیمت وجود دارد، شاید کاهش به معنای کاهش شدید نباشد اما رکودهای سنگین خود به معنای کاهش قیمت است.

سلطانی با بیان اینکه احتمال رکود در بازار مسکن پیش‌بینی می‌شود، خاطرنشان کرد: با مشخص شدن رصد نهادهای ذیربط بهتر می‌توان می‌توان در این صورت با عدد و رقم حرف زد.

وی با تاکید بر اینکه افزایش قیمت مسکن بی رویه بوده است، ادامه داد: در استان زنجان نیز شاهد افزایش قیمتها بودیم که این روزها خبر از کاهش قیمت‌ها به گوش می‌رسد.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات