logo
امروز : جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
پیامبر اکرم(ص):رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2020/2/28 ] [ 4 رجب 1441 ]

رهبری شیعیان توسط امام هادی(ع) در تاریخ بی‌نظیر است/ ولایت عامه از دوران امام هادی(ع) شکل گرفت

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان زنجان با اشاره به مبحث ولایت‌فقیه و پیدایش این مبحث در فقه شیعی، گفت: ولایت‌فقیه نتیجه حرکتی است که امام هادی (ع) راه انداختند.

بارش برف در زنجان+ فیلم

بارش برف سنگین در زنجان باعث اختلال در تردد وسایل نقلیه شده، ماشین آلات راهداری نیز در حال تلاش برای باز نگه داشتن راه‌های ارتباطی هستند.

از هر فرد مشکوک به کرونا در زنجان تست گرفتیم/ هیچ مورد مثبتی در استان زنجان وجود ندارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به انجام تست از بیماران مشکوک به کرونا در استان گفت: هیچ مورد مثبتی در استان زنجان وجود ندارد.

چاپ 9 جلد وصیت‌نامه شهدای استان زنجان/ دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری کنگره شهدا همکاری کنند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: تا کنون 9 جلد کتاب در خصوص وصیت‌نامه شهدا گردآوری شده است و تا زمان برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان زنجان به چاپ می رسد.

موانع کارآفرینی در زنجان احصا شده است/ چاپ کتاب ارتباط صنعت با دانشگاه در زنجان

مسئول بسیج علمی پژوهشی سپاه استان زنجان با اشاره به فعالیت‌های بسیج علمی و پژوهشی استان زنجان گفت: کتاب‌های نبود صنایع تبدیلی و ارتباط صنعت و دانشگاه توسط بسیج علمی پژوهشی زنجان چاپ و منتشرشده است.

افزایش نظارت بر داروخانه‌های استان زنجان/ با احتکار مواد بهداشتی به شدت برخورد می‌شود

مدیرتعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به افزایش نظارت بر داروخانه‌ها و فروشگاه‌های عرضه تجهیزات پزشکی استان زنجان گفت: با احتکار کنندگان مواد بهداشتی به شدت برخورد می‌شود.

تشدید برخورد با فروش کالاهای بهداشتی بدون مجوز در فضای مجازی/ با شایعه پراکنان ویروس کرونا در فضای مجازی برخورد می‌شود

رئیس پلیس فتای استان زنجان با تاکید براینکه فضای مجازی به صورت کامل رصد می‌شود گفت: اگر افرادی بخواهد با شایعه بی‌اساس در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی کند برخورد می‌شود.