logo
امروز : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود :شهادت برترین مرگهاست.بحارالانوار، ج67
[ 2020/1/27 ] [ 1 جمادی الثانیه 1441 ]

برگزاری پویش "زنجان بپوشیم" همزمان با دهه فجر در زنجان

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان پویش زنجان بپوشیم به منظور ترویج فرهنگ استان زنجان در زمینه مد و لباس همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در زنجان برگزار می شود.

تحصیل بیش از 2000 دانش‌آموز در مدارس استعدادهای درخشان زنجان

رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش‌وپرورش استان زنجان با اشاره به تعداد دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان استان زنجان گفت: 2هزار و 150 دانش‌آموز در 14 مدرسه استعدادهای درخشان تحصیل می‌کنند.

شرکت‌های مرکز رشد دانشگاه زنجان نیاز به حمایت ویژه‌ای دارند

مدیر مرکز رشد دانشگاه زنجان با تاکید براینکه شرکت‌های مراکز رشد دانشگاه زنجان نیاز به حمایت ویژه دارند گفت: روند طولانی ارائه مجوز از سوی برخی از دستگاه‌ها شرکت‌های فناور را از ادامه فعالیت‌شان دلسرد می‌کند.

تعریف راه های جدید تردد با پیشرفت پروژه سبزه میدان/دستگاه های اجرایی برای اجرای سبزه میدان همکاری کنند

معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: در صورت پیشرفت پروژه سبزه میدان نیاز به بستن راه های موجود، راه های جدید برای تردد مردم در نظر گرفته می شود.

آغاز انتخاب کارگزاران حج در زنجان

مدیرحج و زیارت استان زنجان گفت: ددر حال حاضر حج تمتع در مرحله انتخاب کارگزاران بوده و در زنجان نیز اقدامات لازم انجام می شود.

محورهای کوهستانی زنجان کولاک و لغزنده است/ تردد در محورهای کوهستانی با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

جانشین پلیس راه استان زنجان در مورد وضعیت راه‌های مواصلاتی استان زنجان گفت: در حال حاضر به علت بارش برف و کولاک در محورهای کوهستانی تردد با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

اتمام روکش آزاد راه زنجان – قزوین و زنجان – تبریز/ تردد در جاده های زنجان روان است

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت:  روکش آزاده راه زنجان – قزوین و آزاده راه زنجان – تبریز و ترانزیت در سال گذشته انجام شده است.

برگزاری شب شعر و خاطره سردار عشق در زنجان

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، شب شعر و خاطره سردار عشق در زنجان برگزار می شود.

امروز جبهه دشمن فضای مجازی است/ لزوم مواجهه فعال و مبتکرانه در فضای مجازی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: امروز جبهه دشمن فضای مجازی است و در حالی که دارو، تجهیزات پزشکی و فضای کشور را تحریم می کند اما فضای مجازی را تحریم نمی کند.