گروه:سیاسی
ساعت :  ۱۷:۱۵ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ شناسه خبر : ۱۱۰۰۶
استاندار زنجان:

استاندار زنجان گفت: حضور قدس و فرزندان قدس موجب  شد تا نقشه آمریکا برای خاورمیانه اجرایی نشود.

به گزارش موج رسا; فتح الله حقیقی امروز عصر امروز در جلسه ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس، بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد،اظهار داشت: جلسه روز قدس ارزشی و فرا ملی است و باید مدیران با لحاظ شرایط امروز در چنین جلساتی شرکت کنند.

وی با بیان اینکه الفبای وظیفه مدیران حضور در چنین جلساتی است،افزود: در عملیاتی همچون بیت المقدس بود که دشمنان فهمیدند، نمی شود با نظام اسلامی درافتاد.

این مسئول خاطرنشان کرد: بزرگی این عملیات موجب شد  تا دنیای استکبار برای صلح با جمهوری اسلامی التماس کند و باید مدیران باید با افتخار در این جلسات شرکت کنند.

 استاندار زنجان بیان داشت: تدبیر هوشمندانه امام خمینی (ره) موجب شد تا شورای امنیت ملی قدس را برای مسلمانان تصویب کند.

حقیقی با اشاره به اینکه حضور قدس و فرزندان قدس موجب  شد تا نقشه آمریکا برای خاورمیانه اجرایی نشود،افزود: باید مراسم های 14 و 15 خرداد و راهپیمایی روز قدس با شکوه برگزار شود.

استاندار زنجان خواستار ایجاد آرامش و برگزاری با شکوه برنامه های روز قدس،14 و 15 خرداد شد و گفت: امروز همه ما سرباز نظام اسلامی هستیم و باید در همه صحنه ها حضور داشته باشند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
3 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات