logo
امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/12 ] [ 2 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۰۷۶۳
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد

بیش از 80 هزار نفر در شهر زنجان تحت پوشش خدمات فاضلاب قرار می‌گیرند

بیش-از-80-هزار-نفر-در-شهر-زنجان-تحت-پوشش-خدمات-فاضلاب-قرار-می‌گیرند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: این شرکت در نظر دارد طی یک برنامه دو ساله 81 هزار نفر شهروند زنجانی را تحت پوشش خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب قرار دهد.

علیرضا جزء قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: تنها در سال گذشته بیش از 22 هزار نفر به جمعیت تحت پوشش خدمات جمع آوری و تصفیه بهداشتی تاسیسات فاضلاب در شهر زنجان افزوده شد.

وی افزود: علاوه بر توسعه خدمات فاضلاب در سال گذشته، شرکت آبفای استان زنجان بیش از 27 هزار نفر در سال جاری و بیش از 30 هزار نفر را نیز در سال آینده تحت پوشش خدمات بخش فاضلاب قرار خواهد داد.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان گفت: برای افزایش جمعیت تحت پوشش فاضلاب در شهرهای استان طی دو سال آینده 48 کیلومتر احداث و توسعه شبکه فاضلاب در دستور کار شرکت آبفای استان زنجان قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: 38 درصد جمعیت شهرهای استان زنجان تحت پوشش خدمات بخش فاضلاب قرار دارند که با اقدامات پیش‌بینی شده این رقم به 45 درصد افزایش خواهد یافت.

جزء قاسمی بیان کرد: هم اکنون بیش از 260 هزار نفر در شهرهای استان زنجان تحت پوشش خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب قرار دارند که با طرح های توسعه‌ای در بخش فاضلاب شهرهای استان، این عدد در آینده‌ای نزدیک رشد چشمگیری خواهد داشت.

گفتنی است تصفیه خانه فاضلاب در شهرهای زنجان ، ابهر ، ماهنشان و دندی در دست بهره برداری بوده و احداث تصفیه خانه فاضلاب در شهرهای خرمدره و زرین آباد و همچنین ارتقاء مدول اول و احداث مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر زنجان نیز در دست اقدام است.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *