ساعت :  ۱۲:۵۴ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ شناسه خبر : ۱۰۷۴۰
فرمانده انتظامی استان زنجان:
تولید و اشتغال منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه کسانی که در زمینه تولید کشور خدمت می‌کنند رزمنده اقتصادی هستند گفت: تولید اشتغال منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

به گزارش موج رسا; سردار رحیم جهانبخش امروز در دیدار با هیئت مدیره شهرک صنعتی روی با تاکید بر حمایت از کارگران ایرانی اظهار کرد: تعامل، وحدت، همپوشانی و همکاری بین سازمان‌ها موجب شکست دشمن در جنگ اقتصادی می‌شود.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه کسانی که در زمینه تولید کشور خدمت می‌کنند رزمنده اقتصادی هستند تصریح کرد: مشارکت در حوزه امنیت و تولید برای راحتی مردم است .

سردار جهانبخش با تقدیر از هیئت مدیره و کارگران شهرک صنعتی روی زنجان در زمینه تولید اشتغال در استان عنوان کرد: تولید اشتغال در جامعه باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود که این در زمینه ارتقاء احساس امنیت در جامعه نقش مهمی دارد .

در ادامه اعضای هیئت مدیره و کارگران شهرک صنعتی روی زنجان با تقدیر از تعاملات و همکای های صورت گرفته پلیس در خصوص تامین نظم و امنیت مراسمات استان زنجان بر گسترش تعاملات و همکاریها تاکید کردند .

 گفتنی است سردار جهانبخش به اتفاق هیئت همراه از سالن آماده سازی خاک، محلول سازی، الکترولیز، ریخته‌گری و اتاق برق و کارگران این قسمتها دیدار و گفت‌وگو کردند.

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

انتظامی زنجان

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
2 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات