logo
امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/12 ] [ 2 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۰۷۳۱

حضور بنیاد شهید استان زنجان در مناطق سیل زده خوزستان

حضور-بنیاد-شهید-استان-زنجان-در-مناطق-سیل-زده-خوزستان

جمعی از مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به منظور کمک به سیلزدگان در استان خوزستان حضور یافتند.

به گزارش موج رسا;  در پی درخواست موکب زنجان جهت مشارکت دستگاه های اجرایی استان در کمک رسانی به مردم سیلزده استان خوزستان، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده به همراه جمعی از کارکنان عازم استان خوزستان شدند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده با اشاره به اینکه استان زنجان به عنوان استان معین جهت کمک به سیلزدگان استان زنجان انتخاب شده است، اظهار داشت: موکب استان زنجان در پادگان آیت الله خامنه ای شهرستان اهواز مستقر شده است.
بهنام شهیدی تصریح کرد: روزانه در این موکب 4 الی 5 هزار غذا تهیه تهیه و در بین اهالی روستاهای اطراف شهرستان دشت آزادگان توزیع می شود.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط بنیاد شهید استان زنجان به سیل زدگان گفت: آمارگیری از میزان و انواع مایحتاج مناطق سیلزده و تعداد غذاهای مورد نیاز در این مناطق و همچنین توزیع در بین اهالی روستاها از جمله اقداماتی است که توسط نیروهای اعزام شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در این مناطق انجام می شود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده با تاکید بر کمک به این عزیزان افزود: در حال حاضر این هموطنان در شرایط سختی قرار دارند و نیاز به کمک مردم دارند و باید در این زمینه همه مردم پایه کار باشند.
لازم به ذکر است پیش از این نیز کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان بخشی از حقوق خود را با تمایل شخصی به منظور حمایت از هموطنان مناطق سیل‌زده اختصاص داده بودند.
تعداد زیادی از ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس نیز به صورت خودجوش در قالب اکیپ های جمع آوری و تبلیغی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی و حضور در مناطق سیلزده کرده و گوشه ای از ایثار اجتماعی را به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *