logo
امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۱
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/5 ] [ 13 شوال 1441 ]

15 خرداد مقدمه‌‌ای برای نهضت انقلاب اسلامی بود/ ضرورت آشنایی نسل جوان با 15 خرداد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: 15 خرداد به عنوان روز عظیم مقدمه‌ای برای نهضت انقلاب اسلامی بود که نباید به بوته فراموشی سپرده شود.

بزک‌کنندگان آمریکا امروز نمی توانند سر خود را بلند کنند/ امام(ره) انسانی تحول‌خواه و تحول آفرین بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی امروزشان بمناسبت سالروز رحلت امام خمینی فرمودند: * امام خمینی هم انسان تحول‌خواه بود و هم تحول آفرین بود و ایشان بزرگترین تحولات را در زمان خودشان ایجاد کردند.

سازش ناپذیری در برابر استکبار ویژگی‌ بارز خط امام و رهبری است/ مدیریت مقام معظم رهبری ایران را به یک قدرت تبدیل کرده است

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی گفت: سازش ناپذیری یکی از ویژگی‌های بارز خط امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است چرا که هر گونه سازش، مذاکره، ارتباط و تسلیم در برابر استکبار جهانی در قرآن به شدت مذمت شده است.

فعالیت سامانه بارشی تا روز جمعه در زنجان

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از فعالیت سامانه بارشی در سه روز آینده در استان زنجان گفت: سامانه بارشی در این مدت با وزش باد شدید و رعد و برق خواهد بود.

انجام تمامی فعالیت‌های ورزشی رشته‌های مجاز در باشگاه‌ها و دانشگاه‌ها در زنجان

معاون ورزشی ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در زنجان از انجام تمامی فعالیت‌های ورزشی رشته‌های مجاز در باشگاه‌ها و دانشگاه‌ها خبر داد.

افزایش سرسام آور کرایه حمل و نقل میوه در زنجان

رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان زنجان با اشاره به افزایش بیش از حد کرایه حمل و نقل میوه تره‌بار گفت: این موضوع می‌تواند منجر به افزایش قیمت برخی از اقلام کشاورزی در بازار شود.

سازشکاران با چه اهدافی به دنبال تحریف خط امام هستند؟/ فاصله گرفتن از خط ولایت ذلت را در پی دارد

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با اشاره به اهداف تحریف کنندگان خط امام گفت: سازشکاران با تحریف خط امام می‌خواستند مردم از صحنه دور کرده و در مراکز دیپلماسی ذبح کنند.