گروه:سیاسی
ساعت :  ۱۲:۰۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ شناسه خبر : ۱۰۵۳۷
بیانیه فرماندهی انتظامی استان زنجان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

نیروی انتظامی استان زنجان به اقدام ترامپ و قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی واکنش نشان داد و در حمایت از سپاه بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش موج رسا; سپاه یعنی همه ملت ایران، فرماندهی انتظامی استان زنجان در کنار ملت ایران اسلامی اقدام ننگین و شکست خورده دولت آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران را محکوم و یکبار دیگر هم صدا با ملت ایران اعلام می کنیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

در متن این بیانیه آمده است:

شیطان بزرگ با تحریم سپاه و تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهایت دشمنی و خباثت خود رابا ملت ایران اسلامی نشان داد.

دولت آمریکا با ارتکاب جنایات بی شمار در اکثر نقاط جهان صلاحیت ندارد که یک نهاد بر آمده از قانون اساسی یک کشور را تروریست بخواند.

سپاه یعنی همه ملت ایران، فرماندهی انتظامی استان زنجان در کنار ملت ایران اسلامی این اقدام ننگین و شکست خورده دولت آمریکا را محکوم و یکبار دیگر هم صدا با ملت ایران اعلام می کنیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
3 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات