گروه:سیاسی
ساعت :  ۱۲:۰۹ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ شناسه خبر : ۱۰۵۳۲
استاندار زنجان:

استاندار زنجان با اشاره به اینکه سپاه را یک فرهنگ می‌دانیم و سپاه عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است گفت: هیچ کس نمی‌تواند به این عزت و افتخار خدشه‌ای وارد کند.

به گزارش موج رسا; فتح‌اله حقیقی امروز به مناسبت روز پاسدار در دیدار با پاسداران استان زنجان با تبریک ولادت امام حسین(ع) و ولایت حضرت ابوالفضل العباس(ع) که مصادف با روز پاسدار و روز جانباز اظهار کرد: پاسداران از شایسته‌ترین و عزیزترین قشر جامعه هستند.

وی با اشاره به خدمات سپاه در بخش‌های مختلف اشاره و تصریح کرد: بسیج سازندگی در مناطق مختلف کشور خدمات خوبی خالصانه ارائه می‌دهند.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه این خدمات بدون هیچ چشم داشتی انجام می‌شود که کسی نمی‌تواند این عزت را فراموش کند بیان کرد: هیچ کس و هیچ وجدان آگاهی نمی‌تواند این عزت را فراموش کند.

وی با اشاره به اینکه ما سپاه را یک فرهنگ می‌دانیم و سپاه فرهنگ عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و این عزت و افتخار همیشه در افکار و ذهنیت ما است بیان کرد: هیچ کس نمی‌تواند به این عزت و افتخار خدشه‌ای وارد کند.

حقیقی با اشاره به اینکه سپاه در هر جایی که بوده این عزت و افتخار را آفریده است بیان کرد: سپاه در عرصه‌های جنگ و جبهه و در عرصه خدمات‌رسانی و توسعه و عمران این عزت و افتخار را واقعا آفریده است.

زنجان1

زنجان2

وی به اقدامات برجسته سپاه پاسداران در بسیج سازندگی در کشور اشاره و بیان کرد: سپاهیان خالصانه و مخلصانه بدون هیچ چشم داشتی در مناطق مختلف کشور در خدمت مردم بودند.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه کسی نمی‌تواند این عزت را فراموش کند گفت: اقدامات خالصانه سپاه در عرصه‌های مختلف و جبهه‌های جنگ را کسی نمی‌تواند کتمان کند.

وی اقدام اخیر ترامپ علیه ایران چیز جدیدی نیست گفت: اینکه ترامپ می‌آید چنین کاری را انجام می‌دهد این یک چیز جدیدی نیست و این گونه اقدامات از سوی دولت آمریکا و همپیمانانشان در طول چهل سال وجود داشته است.

زنجان1

زنجان1

حقیقی افزود: انقلاب شد از طبس می‌خواستند حمله کنند آمریکا بود و اینکه چه کسی در مقابل آنها ایستادند همین سپاه و رزمندگان اسلام بودند و دشمنان دیدند کار نمی‌توانند انجام دهند توطئه‌های مختلف را انجام دادند و بازهم نتیجه‌ای نگرفتند و تمام دنیا را جمع کرده و اقدام به جنگ تحمیلی علیه ایران کردند که در این کار نیز ناکام ماندند.

وی اتحاد امروز ملت ما یک اتحاد وصف نشدنی عنوان کرد و گفت: ملت ایران تجربه چهل سال انقلاب را دارد و در طول این مدت آمریکا به صورت مستقیم در تمام شیطنت‌ها حضور داشت.

استاندار بیان کرد: آمریکا و اسرائیل در تمام اقدمات علیه ایران نقش اصلی را داشته و کاری نتوانستند انجام دهند و این اتحادی که در بین ملت ایران است کسی نمی‌تواند خللی ایجاد کند.

وی با اشاره به اقدام دیوانگی و حرکت خصمانه ترامپ گفت: مردم ایران در برابر این اقدام ترامپ به جد مقابله کردند و این نشان می‌دهد که مردم علاقه زیادی به سپاه دارند.

حقیقی خاطر نشان کرد: هر کس با دانش خودش این اقدام خصمانه تراپ را محکوم کردند و ما به این حمایت مردم غرور می‌کنیم که جوانان با هر تیپ و گروهی از سپاه حمایت کرده و سپاه را دوست دارند که این اتحاد و وحدت عملی بین مردم ایران را نشان می‌دهد.

زنجان1

زنجان1

وی با اشاره به اینکه سپاه یادگار امام راحل است که خودشان آرزو می کردند سپاهی باشد بیان کرد: امام(ره) در مورد سپاه بارها فرمودند که "اگر سپاه نبود کشور هم نبود".

استاندار زنجان سپاه را فرزند جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: سپاه یادگار و ایده مقام عظمای ولایت است که بارها از جایگاه و ارزش سپاه صحبت کردند.

وی با اشاره به اینکه حرف زدن خبیث‌ترین آدم‌ها و اقدام خبیث‌ترین حکومت‌ها علیه سپاه نشان می‌دهد که حرف‌هایی که در مورد اقتدار سپاه زده می‌شود حقیقت دارد گفت: اگر غیر این عمل می کردند جای حرف داشت و این نشان می‌دهد که سپاه پاسداران چقدر موثر است.

رنجان1

حقیقی با اشاره به اینکه این اقدام دشمن نشان می‌دهد که سپاه پوشالی بودن خبیت‌ترین حکومت‌ها نشان داده است بیان کرد: همچنین این اقدام علیه سپاه از سوی دشمن نشان می‌دهد که سپاه چقدر برای دشمن فشار آورده و چقدر مشکلات برای آنها درست کرده و این یک عزت بزرگی برای کشورمان است.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه نکته مهم این است این اقدام دشمن اتحاد و وحدت بین سپاه و ارکان همه حکومت و بین سپاه و بین مردم را مستحکم می‌کند گفت: این اتحاد و وحدت رمز پیروزی ما بوده و هم ادامه مسیر ما بوده و هم در ادامه مسیر انقلاب نیز این وحدت و اقتداری که در سپاه پاسداران و نیروهای مسلح کشورمان و در کل بدنه دانش کشور و بین ملت ایران ایجاد شده امیدواریم روز افزون به اقتدارشان اضافه شود.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
3 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات