گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۱:۴۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ شناسه خبر : ۱۰۵۰۰
رئیس کل دادگستری استان زنجان:
آموزش و پرورش باید در مسیر اصلی خود حرکت کند/ تعلیم و تربیت باید در تراز جمهوری اسلامی ایران باشد

رئیس کل دادگستری استان زنجان رسالت اصلی آموزش و پرورش را توجه به تعلیم و تربیت عنوان کرد و گفت: تعلیم و تربیت باید در تراز جمهوری اسلامی ایران باشد.

به گزارش موج رسا; حجت‌الاسلام اسمعیل صادقی در دیدار با مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان زنجان ضمن تبریک انتصاب وی و تقدیر از زحمات خانواده بزرگ آموزش و پرورش در جهت تعلیم و تربیت اظهار کرد: نوع ماموریت و جنس کار آموزش و پرورش با سایر دستگاهها متفاوت است و یک وظیفه سنگین و اثر گذار بر دوش آموزش و پرورش گذاشته شده است.

وی خاطر نشان کرد: باید مراقبت کنیم که آموزش و پرورشی در تراز جمهوری اسلامی ایران پایه گذاری کنیم.

رئیس کل دادگستری استان زنجان عنوان کرد: همه ما در خصوص مسائل دینی و دنیوی وظیفه داریم، امروز که مسئولیت به ما واگذار شده است باید به نحو احسن و مطلوب به وظایفمان عمل کنیم.

حجت‌الاسلام صادقی نیارکی بیان کرد: رسالت اصلی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است ، آموزش و پرورش باید به سمت و سوی تعلیم و تربیت حرکت کند و از مسیر و هدف اصلی خود منحرف نشود چرا که انحراف از این مسیر تبعات بسیار مخربی در پی خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان زنجان افزود: یک نگرانی هایی در حوزه جوانان وجود دارد، امروزه  بخش اعظمی از وقت جوان صرف  فضای مجازی است که توجه، مدیریت صحیح و با برنامه در این زمینه امری ضروری است که بایستی ضمن توجه به مزایای فضای مجازی، از تهدیدات آن جلوگیری و مراقبت کنیم.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات