logo
امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۳:۰۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/2 ] [ 2 ذو الحجة 1443 ]
شناسه خبر : ۱۰۴۷
همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) انجام شد؛

پایتخت شور و شعور حسینی غرق در نور و شادی

پایتخت-شور-و-شعور-حسینی-غرق-در-نور-و-شادی

همزمان با سالروز میلاد دخت نبی مکرم اسلام، جشن های بیشماری در جای جای استان زنجان از دیشب آغاز شده است و تا کنون ادامه دارد.

به گزارش موج رسا; همزمان با سالروز میلاد دخت نبی مکرم اسلام، جشن های بیشماری در جای جای استان زنجان از دیشب آغاز شده است و تا کنون ادامه دارد.

جشن های ویژه ای نیز در بقاع متبرکه، امامزادگان و حسینییه های شهدا همزمان با میلاد پر نور حضرت زهرا (س) در حال برگزاری است.
با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه تبدیل بقاع به قطب فرهنگی و در راستای تحقق این فرمایشات برنامه‌های مختلفی امسال در بقاع متبرکه استان زنجان برگزار شده است.

برگزاری جشن میلاد ائمه معصومان (ع) از جمله برنامه‌ های فرهنگی و مذهبی استان زنجان است که امسال نیز در همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) جشن بزرگی در امامزادگان استان برگزار شده است.

آذین ‌بندی امامزادگان و فضاسازی آنها برای برگزاری جشن کوثر و برگزاری مراسم ویژه برنامه جشن کوثر در جوار بقاع متبرکه استان از جمله امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان، حسینیه زنجان، حرم مطهر حضرت قیدار نبی (ع)، امامزاده هاشم و عوف (ع) آببر، امامزاده سید ابراهیم (ع) سجاس، امامزاده جعفر (ع) آببر برگزار شده است.

برگزاری مراسم سخنرانی، مولودی خانی، اهدای جوایز به افرادی که نام آنها از القاب حضرت زهرا (س) است، برپایی ایستگاه‌های صلواتی و از جمله برنامه های اجرا شده در زنجان است.

همچنین همزمان با فرا رسیدن ولادت دخت نبی(ص) و مادر ولایت و امامت جشن میلاد این بانوی مکرمه در مساجد استان زنجان برگزار شده است.

همچنین به مناسبت  میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم جشن و سخنرانی در کانون های مساجد استان زنجان برگزار شده است.

پخش شیرینی و شکلات در کانون های مساجد استان زنجان از دیگر برنامه های میلاد حضرت زهرا (س) در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان بود. 

تبیین ابعاد شخصیتی حضرت زهرا(س) و زندگی آن حضرت موضوع سخنرانی های انجام شده در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان بود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *