logo
امروز : یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/13 ] [ 3 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۰۴۵۴

محموله‌های کمکی سپاه و بسیج استان زنجان به مناطق سیل زده ارسال شد

محموله‌های-کمکی-سپاه-و-بسیج-استان-زنجان-به-مناطق-سیل-زده-ارسال-شد

جمع آوری کمک‌های مردمی و سپاه که توسط بسیج انجام شده به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

فرهاد امندی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به محموله‌هایی که توسط بسیج و سپاه استان زنجان تا 12 فروردین به مناطق سیل زده ارسال شد اظهار کرد: جمع آوری کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده استانهای گلستان و مازندران توسط بسیج سازندگی انجام می‌شود.

وی با اشاره به ارسال محموله کمکی بسیج استان به سیل زدگان استانهای گلستان و مازندران افزود: تاکنون 118 هزار قرص نان، 2 هزارو 400 عدد کنسرو‌(200بسته)، 3 هزار و 230 تخته پتو به این مناطق ارسال شد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان بیان کرد: 3 هزار بطری آب معدنی٬ 925کیلوگرم حبوبات٬ 350مترمربع نایلون٬ 190جفت چکمه٬ 620مترمربع موکت٬ 20 تخته فرش3900ثوب لباس٬ 50بسته لوازم بهداشتی و شوینده و 110 میلیون تومان پول نقدی به این مناطق ارسال شد.

وی هدف از این امر را کمک به مردم مناطق سیل زده دانست و بیان کرد: هم اکنون نیز بسیجیان در پایگاه ها و حوزه‌های در حال جمع آوری کمک‌های مردمی هستند.

امندی با اشاره به حضور دو تیم گروه جهادی در مناطق سیل زده افزود: 2 گروه جهادی بسیج در مناطق سیل زده امدادرسانی می‌کنند.

وی گفت: درصدد هستیم با رفع مشکلات سیل‌زدگان در راستای خدمات‌رسانی به هموطنان خود پیشگام باشیم و بتوانیم به وظایف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم چرا که هم‌اکنون هموطنان ما نیازمند یاری ما هستند و اگر در این روزها به همدیگر کمک‌رسانی نکنیم در حقیقت به وظایف خود عمل نکرده‌ایم.

//ع

 

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *