logo
امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/12 ] [ 2 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۰۴۲۷
رئیس کل دادگستری استان زنجان:

تلاش برای افزایش صلح و سازش در پرونده‌های شورای حل اختلاف/ کاهش آمار زندانیان جرایم مالی و کم اهمیت سیاست قوه قضاییه است

تلاش-برای-افزایش-صلح-و-سازش-در-پرونده‌های-شورای-حل-اختلاف-کاهش-آمار-زندانیان-جرایم-مالی-و-کم-اهمیت-سیاست-قوه-قضاییه-است

رئیس کل دادگستری استان زنجان بر لزوم تلاش برای افزایش صلح و سازش در پرونده‌های شورای حل اختلاف تاکید کرد.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار با رئیس، قضات و کارکنان شورای حل اختلاف زنجان ضمن تبریک عید نوروز و تشکر از اقدامات و تلاشهای صورت گرفته اظهار کرد: در کنار اقدامات خوب انجام شده در شوراهای حل اختلاف یک عقب ماندگی هایی متصور است که باید تلاش کنیم تا امسال در این حوزه  به میانگین کشوری برسیم.

وی افزود: تلاش برای افزایش صلح و سازش در پرونده ها ی شورای حل اختلاف بایستی بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد و در حقیقت پرونده های شورا در مسیر خودش یعنی در جهت ایجاد صلح و سازش قرار گیرد که برای دست یابی به این امر باید تلاش مضاعف انجام شود.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه  خوشبختانه با تلاشهای صورت گرفته آمار محکومین به حبس شوراهای حل اختلاف در شش ماهه دوم سال 97 به صورت محسوس کاهش یافته است عنوان کرد: در سال جدید باید با  اقدامات  موثر  این تعداد محکومین  به حبس را به حداقل برسانیم.

حجت الاسلام صادقی نیارکی با بیان اینکه یکی از برنامه ها و سیاستهای قوه قضائیه و دادگستری کل استان زنجان کاهش آمار زندانیان جرایم مالی و کم اهمیت است گفت:  ضروری است برای تحقق این امر تلاش مضاعف صورت گیرد.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *