logo
امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/12 ] [ 2 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۰۴۰۷
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان:‏

محموله کمک‌های دانشگاهیان استان زنجان رهسپار مناطق سیل زده می‌شود

محموله-کمک‌های-دانشگاهیان-استان-زنجان-رهسپار-مناطق-سیل-زده-می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: نخستین محموله کمک های دانشگاه هیان دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان طی روزهای آینده به مناطق سیل زده گلستان و مازندران ارسال می شود.

به گزارش موج رسا; علیرضا فیروزفر با اشاره به وضعیت هم وطنان سیل زده کشورمان  اظهار کرد: باتوجه به خسارت هایی که سیل به هم وطنان در استان های گلستان و مازندران وارد کرد ستاد کمک های مردمی دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با محوریت مرکز استان تشکیل گردید تا راه های کمک به آسیب دیدگان مورد بررسی قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: به همین منظور ستادی متشکل از تشکلهای دانشجویان ، اساتید و کارکنان تشکیل گردید و مقرر گردید با جمعیت هلال احمر هماهنگی های لازم صورت گيرد که این تشکل ها با مشارکت هلال احمر کمک های نقدی و غیرنقدی مردم را جمع آوری می کنند.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان ادامه داد: با توجه به تأکیدات رئیس محترم هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و رياست عالي دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک همه‌جانبه به سیل‌زدگان، کمیته‌ای بدین منظور در مرکز استان زنجان و سایر واحدها تشکیل شده است و مشغول جمع آوری کمک های مردمی هستند.

فیروزفر بیان کرد: کانون دانشجویی امام حسن مجتبی(ع) طی روزهای گذشته حدود 35 مییون ریال از طریق خیرین زنجانی جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال کرده است.

وی همچنین از جمع آوری کمک های نقدی دانشگاهیان زنجان خبر داد و گفت: بیش از 50 میلیون ریال از طریق تعدادی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان جهت کمک به سیل زدگان استان های گلستان و مازندران جمع آوری شده است

وی با بیان آمادگی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان برای کمک به سیل‌زدگان کشور اظهار کرد: یک روز از حقوق فروردین‌ استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان به‌صورت داوطلبانه به سیل‌زدگان اختصاص می‌یابد.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *