logo
امروز : پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/25 ] [ 13 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۱۰۳۵
دبیر حزب موتلفه استان زنجان:

اصولگرایان زنجان در حال جمع‌بندی تصمیمات هستند/افرادی را انتخاب می‌کنیم که حضورشان به نفع شهر و مدیریت آن است

اصولگرایان-زنجان-در-حال-جمع‌بندی-تصمیمات-هستند-افرادی-را-انتخاب-می‌کنیم-که-حضورشان-به-نفع-شهر-و-مدیریت-آن-است

دبیر حزب موتلفه استان زنجان با اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراها گفت: اصولگرایان زنجان در حال جمع‌بندی تصمیمات هستند.

روح‌الله صمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره برنامه اصولگرایان زنجان برای انتخابات شورای اسلامی شهر اظهار کرد: فعالیت‌هایی در خصوص شناسایی نیروها برای خدمت‌رسانی در مدیریت شهری انجام شده که این موضوع هم به صورت درون حزبی بوده و هم با مجموعه اصولگرایان صحبت‌ها و نشست‌هایی را داشته‌ایم.

وی بیان کرد: لیستی چند برابر تعداد اعضای شورای شهر استخراج شده که برخی از این افراد خود مایل به شرکت در انتخابات هستند و با برخی نیز ما صحبت‌هایی را برای ورود به عرصه انتخابات کرده‌ایم چرا که حضور این افراد در شورا به نفع شهر و مدیریت آن است.

صمدی با بیان اینکه هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم، خاطرنشان کرد: امیدواریم تا در جریان هفته‌‌ای که پیش رو داریم به جمع‌بندی نهایی در خصوص اینکه چه کسانی در انتخابات شورای اسلامی شهرها شرکت‌ کنند، برسیم.

وی تصریح کرد: سعی ما این است تا کل مجموعه اصولگرایان به لیستی که مورد قبول همه گروه‌های این طیف باشد، برسند و افرادی که می‌توانند در مدیریت شهری موفق عمل کنند را انتخاب نمایند.

دبیر حزب موتلفه استان زنجان با بیان اینکه کارگروهی در رابطه با بررسی افراد و لیست‌ها تشکیل شده است، عنوان کرد: این کارگروه نظرات خود را به مجموعه اصولگرایان و جلسات آن منتقل می‌کند تا تصمیم‌گیری در این خصوص انجام شود.

وی با اشاره به برگزاری مرتب جلسات مجموعه اصولگرایان برای رسیدن به جمع‌بندی نهایی ابراز کرد: به نظرم تا آغاز زمان تبلیغات تصمیم خود به صورت قطعی برای عموم اعلام کنیم.

صمدی همچنین به داشتن تخصص در مدیریت شهری برای انتخاب افراد نیز تاکید کرد و گفت: افرادی را انتخاب خواهیم کرد که صلاحیت حضور در این حوزه را داشته باشند.

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *