logo
امروز : یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/13 ] [ 3 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۰۳۴۷
رئیس مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان خبرداد

آمادگی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان برای مقابله با بحرانهای احتمالی

آمادگی-شرکت-توزیع-نیروی-برق-استان-زنجان-برای-مقابله-با-بحرانهای-احتمالی

رئیس مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان از آمادگی کامل شرکت توزیع برق برای مقابله با بحرانهای احتمالی در استان زنجان خبرداد.

محمد باقری وند در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه نیروهای این شرکت برای مقابله با بحرانهای احتمالی آمادگی کاملی دارد اظهار کرد: با توجه به وضعیت جوی حاکم بر کشور و احتمال بارش و سیلاب این شرکت با تشکیل ستاد مدیریت بحران ضمن رصد لحظه به لحظه مدیریت و راهبری شبکه توزیع برق با تمام توان و آمادگی کامل نسبت به تأمین برق پایدار مشترکان اقدام کرده است.

وی با اعلام آمادگی ستاد بحران و پدافند غیرعامل این شرکت گفت: در حال حاضر هیچ‌گونه مشکلی خاصی در روند تامین برق مشترکان استان زنجان وجود ندارد.

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان بیان کرد: همه تغییرات جوی استان رصد می‌شود و درصورت نیاز شرکت نوزیع نیروی آمادگی کاملی برابر هرگونه بحران خواهد داشت.

وی با اشاره به وضعیت زیرساختهای حوزه برق استان زنجان خاطر نشان کرد: برق رسانی استان زنجان از زیرساخت مناسبی برخوردار است.

باقری وند از شهروندان خواست درصورت پدید آمدن هر مشکلی در حوزه برق رسانی استان موارد و مشکلات شبکه برق را به سامانه فوریت‌های برق 12١ منعکس و با بردباری این شرکت را در تأمین برق مطمئن و پایدار یاری کنند.

//ع

 

 

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *