logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۰۳۲۵
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان:

خدمات رسانی گروه‌های جهادی در مناطق محروم زنجان در ایام عید/ 208 گروه جهادی برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم زنجان امسال فعالیت می‌کنند

خدمات-رسانی-گروه‌های-جهادی-در-مناطق-محروم-زنجان-در-ایام-عید-208-گروه-جهادی-برای-محرومیت‌زدایی-از-مناطق-محروم-زنجان-امسال-فعالیت-می‌کنند-

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان به خدمات رسانی گروه های جهادی در ایام عید گفت: خدمات رسانی گروه‌‌های جهادی در مناطق کم برخوردار در ایام عید تا 20 فروردین ادامه خواهد داشت.

فرهاد امندی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به محرومیت‌زایی گروه‌های جهادی در مناطق مختلف روستایی استان زنجان اظهار کرد: گروههای جهادی از چند سال گذشته در طول سال فعالیت دارند و صرفا در ایام تابستان فعالیت نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به استقبال اقشار مختلف از تشکیل گروه و فعالیت در اردوهای جهادی، تا پایان سال 98 تعداد 208 گروه جهادی سازماندهی شده و در مناطق مختلف استان ارائه خدمات خواهند کرد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان عنوان کرد: تشکیل و ثبت رسمی در بسیج سازندگی شده‌اند که سال 97 نسبت به سالهای گذشته به ویژه در رزمایش خدمت شهریور ماه سال گذشته بهترین و اثربخش‌ترین خدمات را ارائه دادند.

وی افزود: گروههای جهادی در ایام تعطیلات به منظور  خدمت‌رسانی به مردم بویژه در مناطق کم برخوردار انگیزه و شور مضاعفی دارند تا به این صورت شادیها و احساسات پاک عاطفی را بین مردم تقسیم کنند.

امندی با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی در این ایام نیز خدمات رسانی می‌کنند خاطر نشان کرد: تعداد 50 گروه در عرصه‌های عمرانی(احداث خانه محروم‌، مرمت مسجد و غیره)، فرهنگی و خدمات رسانی(تهیه بسته‌های معیشتی، البسه و غیره)، بهداشت و سلامت‌، کشاورزی و منابع طبیعی و درختکاری فعالیت می‌کنند.

وی در خصوص بازه زمانی فعالیت اردوهای جهادی در ایام نوروز گفت: اردوی جهادی نوروزی از 20 اسفند ماه اغاز شده تا 20 فروردین ماه دارد.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *