گروه:اجتماعی
ساعت :  ۰۸:۰۶ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ شناسه خبر : ۱۰۳۰۷
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد
اسکان 1288 نفر در نخستین روز پذیرش از مسافران نوروزی در استان زنجان

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان از پذیرش 1288 نفر در نخستین روز اسکان از مسافران نوروزی خبر داد.

فضایل خاتمی در گفت وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اسکان مسافران نوروزی اظهار کرد: در نخستین روز اسکان 358 خانواده در استان زنجان اسکان یافتند.

وی با بیان اینکه تعداد افراد اسکان یافته 1288 نفر بودند، ابراز کرد: اسکان مسافران نوروزی از 28 اسفند ماه در استان زنجان آغاز شده است.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه سعی ما رضایت کامل مسافران است، عنوان کرد: افزایش ماندگاری مسافران نوروزی در استان زنجان از جمله اهدافی است که توسط مسئولان استانی دنبال می شود.

وی با اشاره به اینکه کلاسها از کیفیت خوبی برخوردار هستند، افزود: 439 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در استان زنجان پیش بینی شده است.

خاتمی با بیان اینکه در هر منطقه پایگاهی برای اسکان مسافران داریم، خاطرنشان کرد: 50 آموزشگاه در سطح استان پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه بازیدها از نحوه خدمت رسانی به مسافران نیز انجام می شود، گفت: امیدواریم مسافران با خاطره خوب استان ما را ترک کنند.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
7 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات