گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۰:۳۷ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ شناسه خبر : ۱۰۲۹۶
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان:
کشیکهای نوروزی یگان حفاظت در عرصه‌های طبیعی و ملی استان مستقر شدند

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان با تاکید بر حفظ اراضی ملی گفت: کشیکهای نوروزی یگان حفاظت در عرصه‌های طبیعی و ملی استان مستقر شدند.

منصور خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: کشیکهای نوروزی یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری از تاریخ 28 اسفند 97 تا 16 فروردین سال  1398  در  عرصه های منابع طبیعی استان مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده جهت حراست از عرصه ها در تعطیلات نوروزی بیان کرد: کشیکهای نوروزی یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری از تاریخ 28 اسفند 97 تا 16 فروردین سال  1398 در عرصه‌های منابع طبیعی استان مستقر خواهند شد.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان عنوان کرد: در این راستا همکاری و هم افزایی سایر یگانهای استان در جهت برخورد با متخلفین صورت خواهد گرفت.

خسروی با اشاره به دستور معاونت پسشگیری از وقوع جرم دادگستری در حوزه ممانعت از تصرف اراضی استان زنجان اعلام کرد: گشتهای حفاظت از منابع طبیعی در جهت جلوگیری از اقدامات و تصرفات غیر قانونی اراضی ملی به طور مستمر برقرار خواهد شد.  

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان عنوان کرد: در سطح شهرستانهای تابعه استان نیز کشیک پاسگاههای ویژه منابع طبیعی نسبت به برقراری گشتهای حفاظتی اقدام خواهند کرد.

وی تخریب کنندگان اراضی ملی را طمع‌کار دانست و افزود: عده‌ای به دلیل انجام کشت بهاره و کشت پاییزه اقدام به تخریب اراضی ملی می کنند که به هیچ عنوان مورد تائید قانون نیست.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
6 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات