logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۰۲۵۰
رئیس جمعیت هلال احمر خبرداد

خدمات رسانی 17500 نیروی جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی/ 1421 پایگاه هلال احمر در جاده های کشور مستقر می شود

خدمات-رسانی-17500-نیروی-جمعیت-هلال-احمر-در-طرح-نوروزی-1421-پایگاه-هلال-احمر-در-جاده-های-کشور-مستقر-می-شود

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: 17هزار و 500 نیروی امداد و نجات جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی به مردم خدمات رسانی می کنند.

به گزارش موج رسا; علی اصغر پیوندی امروز در جمع خبرنگاران استان زنجان، اظهار داشت: طرح امداد نوروزی جمعیت هلال احمر از 25 اسفند ماه آغاز به کار کرده است و تا 17 فروردین ماه سال آینده به مردم خدمات رسانی می کند.

وی با بیان اینکه در دو بعد تلاش کرده ایم به مسافران خدمات رسانی شود تا برای مردم مشکلی پیش نیاید،افزود: یک هزار و 421 پایگاه موقت، سیار و دائم در جاده های کشور استقرار می یابند.

این مسئول بیان داشت: بالغ 5 هزار و 500  نیروی لجستیک،جوان و امداد گر در طرح نوروزی حضور دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به بکارگیری 3 هزار دستگاه آمبولانس، خودروی نجات،ترابری،مخابرات و تیم های واکنش سریع و توانا،گفت:  در خدمت مردم هستیم تا مصدویت ها را کاهش داده و جلوی تلفات را بگیریم.

پیوندی با اشاره به استقرار یک هزار و 226 پایگاه جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و خروجی استان، گفت: جوانان در این پایگاه ها با کار فرهنگی و آموزشی در قالب خیمه های نماز، فضای دوستدار کودک و  گشت های سحاب خدمات رسانی می کنند.

وی با بیان اینکه 12 هزار جوان داوطلبانه در طرح نوروزی حضور دارند، افزود: امیدواریم این طرح با همکاری ارگان های مختلف در کشور سفر لذت بخشی برای مردم رقم بزند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در مجموع 17 هزار و 500 نیروی امداد و نجات جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی به مردم خدمات رسانی می کنند.

وی گفت: پیش بینی می شود امسال تعداد سفرها افزایش یابد که جمعیت هلال احمر با همه نیرو و تجهیزات در این طرح حضور دارد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *