ساعت :  ۱۰:۱۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ شناسه خبر : ۱۰۲۲۷
به مدت شش روز؛

نمایش‌های «اُپرت قزاقی» و «شبی که دلی شکست»، از نمایش‌های تولید شده در دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد از هجدهم لغایت بیست و سوم اسفند ماه 97 در مساجد شهر زنجان اجرا شد.

به گزارش موج رسا; اجرای نمایش‌های «اُپرت قزاقی» و «شبی که دلی شکست» توسط هنرجویان بچه‌های مسجد از روز شنبه هجدهم اسفندماه 97 به مدت شش روز در مساجد مختلف شهر زنجان اجرا گردید.

نمایش‌های «اُپرت قزاقی» به نویسندگی «سعید تشکری» و کارگردانی «یعقوب حسنی» و «شبی که دلی شکست» به نویسندگی «ندا ثابتی» و کارگردانی «داود خیری» است که اجرای این نمایش‌ها؛ با حضور هنرجویان بچه‌های مسجد، از روز شنبه هجدهم لغایت بیست و سوم اسفندماه 97 در مساجد مختلف شهر زنجان اجرا گردید.

نمایش‌های «اُپرت قزاقی» و «شبی که دلی شکست» با مضامین مختلف انقلابی و دینی دو نمایش تولید شده توسط گروه های نمایشی دفتر تئاتر بچه‌های مسجد است که با همکاری و مشارکت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سطح شهر زنجان طی هفته جاری به مدت شش روز از هجدهم لغایت بیست و سوم اسفند ماه 97 بعد از نماز مغرب و عشاء در مساجد مختلف زنجان برای نمازگزاران اجرا شد.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
8 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات