گروه:اجتماعی
ساعت :  ۰۹:۱۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ شناسه خبر : ۱۰۲۲۲
رئیس کل دادگستری استان زنجان:
ضرورت حمایت همه دستگاهها از بنیادهای مردم نهاد/ یکی از ابر آسیب‌های موجود استان زنجان در موضوع خانواده است

رئیس کل دادگستری استان زنجان بر ضرورت حمایت همه دستگاهها از بنیادهای مردم نهاد تاکید کرد.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار با اعضای بنیاد ازدواج کوثر زنجان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات اعضای این بنیاد اظهار کرد: بنیاد ازدواج کوثر زنجان یکی از بنیاد های خوب استان در راستای تحکیم خانواده ب.ده که اقدامات و خدمات مناسبی در جهت افزایش انگیزه جوانان به ازدواج و کاهش طلاق انجام داده است ولی خروجی آنها مناسب نیست .

رئیس کل دادگستری استان زنجان افزود: دستگاههای دولتی بایستی از تمام ظرفیت های مردمی در امورات و ماموریت های خود استفاده نمایند چرا که هر جا مردم و بنیاد های مردم نهاد در آن حضور داشته اند خروجی کارها بسیار کار آمد تر بوده است که این نیازمند حمایت همه جانبه دستگاهها و ارگانهای دولتی است.

وی بیان کرد: بنده از زمان حضورم در استان زنجان،  آسیب های موجود در استان را بررسی کردم و از بین 40-50 آسیب چندین  ابر آسیب را احصاءکردم که یکی از این ابر آسیب ها موضوع خانواده است که نیازمند کار و حمایت مضاعف مردم و مسولین در جهت حل آنها می باشد ، امروزه استان با یک بحران  و چالش در این امر مواجه است لذا بایستی همه مسولان و دست اندرکاران پای کار بیایند و برای حل این مشکل اقدامات موثری انجام دهند که در این راستا نیز دستگاه قضایی استان اقدامات موثری انجام داده و خواهد داد.

حجت الاسلام صادقی نیارکی گفت: با توجه به نوع،  اهمیت کار و وسیع بودن کار در بحث خانواده هر تعداد از این بنیاد ها در استان بخواهند فعالیت بکنند دستگاه قضایی از انها به جهت تحکیم خانواده حمایت خواهد کرد.

در این دیدار مدیر عامل و اعضای بنیاد ازدواج کوثر زنجان گزارشی از اقدامات خود در این حوزه را ارائه دادند.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
9 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات