گروه:سیاسی
ساعت :  ۰۷:۱۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ شناسه خبر : ۱۰۱۶۶
نماینده مردم ارومیه در مجلس:
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات به معنای واقعی کلمه خودزنی است و با قانون اساسی مغایرت دارد.

به گزارش موج رسا; نادر قاضی پور با اشاره به تصویب اصلاح قانون انتخابات در مجلس، اظهار داشت: آن چه که اخیرا در مجلس به نام اصلاح قانون انتخابات تصویب شده، دارای اشکالات متعدد است و با قانون اساسی نیز مغایرت دارد.

وی، افزود: طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس با لایحه جامع انتخابات که دولت آن را تدوین کرده نیز مغایرت دارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تصمیمات مهمی مانند اصلاح قانون انتخابات باید به طور جدی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و در قالب لایجه به مجلس ارائه شود، نه این که یک شبه طرح گشته و ظرف چند ساعت در خصوص آن تصمیم گیری شود.

وی، ابراز داشت: برخی افراد به دنبال محدود کردن نقش مردم در اداره کشور هستند که طرح استانی شدن انتخابات یکی از جلوه های بارز آن است.

قاضی پور، در ادامه گفت: فردی که تنها ۱۵ درصد از مردم شهرش به او رای داده اند چگونه می تواند نماینده واقعی آنان باشد؟

وی، خاطرنشان کرد: این طرح تضمین کننده منافع برخی باندهای قدرت و ثروت است و تسلط آنان بر مردم است و من آن را زمینه ساز کودتای برخی سیاست بازان علیه مردم می دانم.

منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات