گروه:سیاسی
ساعت :  ۰۸:۲۲ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ شناسه خبر : ۱۰۱۱۹
فعال سیاسی اصول گرا :
فعال سیاسى اصولگرا گفت: بعد از معارفه آیت الله رییسى به عنوان رییس جدید قوه قضاییه که احتمالا به زودی انجام خواهد شد، انتخاب جایگزین مورد نظر براى ریاست جمهورى ١٤٠٠ را در دستور کار قرار خواهیم داد.

به گزارش موج رسا; ولی اسماعیلی فعال سیاسى اصولگرا با اشاره به برنامه جبهه اصولگرا براى انتخابات آتى مجلس گفت: برای تمام سناریوی های احتمالی انتخابات  سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی از چندین ماه پیش برنامه ریزی کرده ایم این و آمادگی لازم  براى حضور موثر را داریم

 
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم در مورد کاندیداى جبهه اصولگرایان براى انتخابات سال ١٤٠٠ اظهار داشت: بعد از معارفه آیت الله رییسى به عنوان رییس جدید قوه قضاییه که احتمالا به زودی انجام خواهد شد، انتخاب جایگزین مورد نظر براى ریاست جمهورى ١٤٠٠ را در دستور کار قرار خواهیم داد.
 
 
ولى اسماعیلى با اشاره به طرح استانى انتخابات نیز گفت: در صورت تایید طرح استانی شدن انتخابات توسط شورای محترم نگهبان ساز و کار لازم برای حمایت از کاندیداهای جبهه را در سراسر کشور آماده کرده ایم. معتقدیم انتخابات بعدی بین احزاب به اصطلاح چپ و راست و اصولگرا و اصلاح طلب نخواهد بود بلکه رقابت اصلی بین نیروی های انقلابی که وفادار به آرمان امام و رهبر معظم هستند و افراد لیبرال مسلک خواهد بود که البته عبور اینها از فیلتر شوراى نگهبان غیر ممکن است؛ اما پشتیبانى آنها از برخى کاندیداها قطعا وجود خواهد داشت.
 
این فعال سیاسى گفت: کنگره  بزرگ جبهه مردمی در اوایل سال ۹۸ با حضور اعضا و شورای های شهرستانی تشکیل خواهد شد.
 
مشاور امنیتی عضو هیات رئیسه مجلس در ادامه با بیان اینکه تا کنون جبهه برای تعیین مصادیق انتخابات مجلس اقدامی نکرده است، اظهار داشت:  وضعیت نامناسب اقتصادی و معیشتی و بیکاری و تورم جان مردم را به لب رسانیده است؛ اگر فکری و برنامه ی  با الهام از نگاه به درون کشور داشته باشیم مشکلات قابل حل هست.
 
وى در پایان گفت: برای  رفع تمام مشکلات اقتصادی مردم برنامه کوتاه مدت و بلند مدت داریم و مطمئن هستیم با کار جهادی و نگاه به توانایی داخلی و الهام از گام دوم مقام معظم رهبری و دوری از اشرافیت میتوان به مشکلات فائق آمد.
 

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات