logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۷
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۰۰

اعزام 4 هزار زنجانی به اردوهای راهیان نور در ایام عید/اعتبار پیش بینی شده برای راهیان نور محقق نشده است

اعزام-4-هزار-زنجانی-به-اردوهای-راهیان-نور-در-ایام-عید-اعتبار-پیش-بینی-شده-برای-راهیان-نور-محقق-نشده-است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: 4 هزار نفر به اردوهای راهیان نور در ایام عید اعزام می شوند.

به گزارش موج رسا; سردار جهانبخش کرمی در ستاد راهیان نور استان زنجان اظهار داشت: از مصوبه 400 میلیون تومانی استانداری زنجان برای اعزام‌ کاروان‌ های راهیان نور فقط بخشی از آن تامین شده است.

وی با اشاره به نقش رزمندگان در دوران دفاع مقدس،بیان داشت: رزمندگان زنجانی در دو جبهه جنوب و غرب خوش درخشیده و با اهدای خون خود راه پر فروغ انقلاب اسلامی را زنده نگه داشته اند.

این مسئول با بیان اینکه رزمندگان زنجان در گردان‌ ها،تیپ‌های رزمی و لشگری جزو خط شکنان بوده ‌اند، گفت: امروز به واسطه جانفشانی های رزمندگان، زنجان شهر غواصان دریا دل نامیده می شود.

 فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه هر ساله اردوهای راهیان نور برگزار می شود، افزود: در چهار فصل سال این اعزام ها ادامه دارد.

سردار کرمی با اشاره به اعزام 2 هزار و 925 نفر از اقشار مختلف مردم به این اردوها، بیان داشت: یک هزار و 170 دانش ‌آموز نیز در سال جاری به یادمان های دوران دفاع مقدس اعزام شده اند.

وی گفت: در سال جاری 5 هزار و 559 نفر به این اردوها تا کنون اعزام شده و در مرحله پایانی نیز از اسفند ماه سال جاری این اردوها برگزار می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه قرار بود مبلغ 400 میلیون تومان از سوی دستگاه‌ های اجرای به این امر اختصاص یابد، بیان داشت: 4 هزار نفر به اردوهای راهیان نور در ایام عید اعزام می شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به حمایت این اداره کل از کتاب های حوزه ایثار و شهادت، بیان داشت: زنجانی بودن مؤلف و ناشر و عدم حمایت سایر ارگان ها  از انتشار کتاب از جمله شرایط محسوب می شود.

ناصر مقدم با اشاره به اینکه حداکثر 30 درصد از کتاب‌ های منتشر شده در حوزه ایثار و شهادت در قالب این طرح قابلیت خریداری می شود، گفت: در صورت وجود اعتبار  30 درصد تیراژ کتاب‌ های حوزه ایثار و شهادت توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خریداری می‌ شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *