نسخه تلکس زنجان Zanjan
:: رشد 200 درصدی تشکل‎های مردم نهاد زنجان در طی سه سال گذشته سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری زنجان با بیان اینکه در طی سه سال گذشته شاهد رشد 200 درصدی سازمان‎های مردم نهاد در زنجان بوده ایم ، گفت: تعداد تشکل های مردمی در طی دولت یازدهم در استان از 142 تشکل به 277 تشکل رسیده است.


:: سقف سنی بیمه زنان خانه دار به 50 سال رسید؛ دانش آموزان در قالب طرح گردشگری با مراکز تامین اجتماعی زنجان آشنا می‎شوند سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه همه زنان خانه دار زیر 50 سال، می توانند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرند، گفت: سقف سنی بیمه زنان خانه دار از 45 سال به 50 سال رسیده است.


:: فراخوان سومین جشنواره جبهه مجازی حوزه ایثار و شهادت منتشر شد+ جزئیات سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۵

فراخوان سومین جشنواره جبهه مجازی حوزه ایثار و شهادت منتشر شد.


:: میثم نصیری کشتی‌گیر زنجانی در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد قرار گرفت سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰

ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت‌های جام جهانی مشخص شد و میثم نصیری کشتی گیر زنجان برای حضور در این مسابقات در ترکیب تیم ملی قرار گرفت.


:: فعالیتی از جنس ایمان چند بانوی زنجانی برای ترویج ارزش ها سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵

موسسه آوای جوانان بهشت در زنجان، فعالیت های خود را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های دینی در بین جوانان برگزار می کند.


:: جامعه دارای روحیه پرسشگری دچار حقوق نجومی و املاک نجومی نمی شود/ زنجان بی نظیر در کارهای خیر و نوع دوستی است سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان گفت: در جامعه دارای روحیه پرسشگری حقوق نجومی، املاک نجومی و یا واردات با ارز دارو پیش نمی آید. 


:: چمن سلطانیه به دلیل افت آبهای زیر‌زمینی در حال نابودی است سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸

مدیر امور منابع آب شهرستان زنجان با اشاره به برخورد قانونی متخلفانی که اقدام به حفر چاه غیرمجاز در مجاورت این چمن قدیمی سلطانیه می‌کنند، گفت: چمن سلطانیه به دلیل افت آبهای زیر‌زمینی در حال نابودی است.


:: شیوع 12 درصدی آسم در کشور سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴

رئیس انجمن آسم و آلرژی ایران با اشاره به افزایش آلودگی هوا در بیشتر کلانشهرها گفت: شیوع آسم و آلرژی در کشور رو به افزایش بوده و بیمه‌ها داروهای استنشاقی و تست‌های تشخیصی را تحت پوشش قرار نمی‌دهند.


:: 10 درصد بودجه طرح های توسعه ای هلال احمر محقق شده است؛ هلال احمر نگاه سیاسی،قومی و مذهبی ندارد سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰

خزانه دار جمعیت هلال احمر گفت: 10 درصد بودجه طرح های توسعه ای هلال احمر محقق شده است که ضروری است در این زمینه دولت توجه لازم را داشته باشد.


:: عابدزاده به ماریتیمو پرتغال پیوست سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰

امیر عابدزاده فرزند احمدرضا عابدزاده سنگربان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان به تیم ماریتیمو پرتغال پیوست.


:: انقلابی گری نخستین سنگر رسانه‌های ارزشی است سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲

مشاور رسانه ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به وظایف رسانه‌ها در برابر جنگ نرم دشمنان انقلاب اسلامی گفت: انقلابی گری نخستین سنگر رسانه‌های ارزشی است.


:: فراخوان جشنواره ملی نامه ای به یک شهید منتشر شد سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰

بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت 22 اسفند ماه «روز بزرگداشت شهدا» جشنواره ملی نامه ای به یک شهید را برگزار می کند.


:: فعالیت 450 تشکل، نهادغیر دولتی تخصصی و مهد کودک دراستان زنجان؛واگذاری 85 درصد وظایف بهزیستی به تشکلهای مردمی سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر 450 تشکل ، نهاد غیر دولتی تخصصی و مهد کوکد در استان فعالیت دارند، گفت: لازم است مردم نیازهای بهزیستی را بشناسند و یاریگر بهزیستی در ارائه خدمات به جامعه هدف بهزیستی باشند.


:: اولویت دولت توجه به کسب و کارهای دارای ظرفیت بالای اشتغال است/ایجاد 6 هزار فرصت شغلي جديد با اجرای طرح تکاپو سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵

مدیراشتغال و کار آفرینی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: نقطه شروع برای مداخله دولت در دوران رکود در حوزه اشتغال توجه به کسب کارهای  دارای ظرفیت بالای اشتغال است.


:: موانع صادراتی زنجان باید برطرف شود سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۴

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه متاسفانه تعدد و تکثر قوانین و تفسیرهای متفاوت از ضوابط سبب بروز برخی از مسائل در حوزه صادرات شده است، گفت: سهیل در امر صادرات باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد و موانع صادراتی زنجان باید برطرف شود.


:: بیش از 40 درصد از سرطان ها قابل پیشگیری است سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰

رئیس شبکه بهداشت استان زنجان با اشاره به اینکه ۱۳.۸ درصد مرگ و میرها به بیماری سرطان اختصاص دارد، گفت: نظام مراقبت بیماری‌های غیرواگیر در زنجان راه‌اندازی می‌شود.


:: اجرای طرح پدران آسمانی برای تجلیل از خانواده های شهدا / نمایشگاه افق تا طلوع نقطه عطفی برای آینده روشن سمن ها در استان است سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵

مدیرعامل جمعیت فرزندان شاهد استان زنجان یکی از برنامه های این جمعیت را اجرای طرح پدران آسمانی در بین خانواده های شهدا دانست و گفت: در این طرح از مادران، همسران و فرزندان نخبه شاهد تقدیر و تجلیل به عمل می آید.


:: طبیعت زیبا ایذه در خوزستان دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۱

دهدز یکی از بخش‌های تابعه شهرستان ایذه درجنوب غربی خوزستان بوده که با داشتن روستاهای متعدد و طبیعت زیبا و دریاچه پشت سد کارون از جمله جاذبه های گردشگری این استان به شمار می رود.


:: راه اندازی بنیاد ژنتیک در استان زنجان / کمبود تخت های بیمارستانی در استان زنجان جدی است دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به اقدامات اولیه برای راه‎اندازی بنیاد ژنتیک در استان زنجان گفت: موافقتهای اولیه برای راه اندازی این مرکز اخذ شده است که با ایجاد این مرکز زنجان به یکی از مراکز مهم در انجام فعالیتهای تشخیصی ژنتیک تبدیل می‎شود. 


:: ایستاده در غبار دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵

از همان دقایق اول فاجعه ساختمان پلاسکو تا همین حالا، مردان آتش‌نشان ایستاده‌اند. این مردان در برابر آتش، بر روی آوار، در سرما و میان دود ایستاده‌اند. کار این مردان ایستادن است. قدشان خم نمی‌شود. طاقتشان طاق نمی‌شود. غم رفیق‌شان را دارند اما نمی‌شکنند. چشم یک ملت به قامت رعنایشان و دعا و اشک چشم مادران، قوت بازوهایشان است. این مردان در غبار ایستاده‌اند.


:: دو اکیپ تيم‌ پزشكي به مناطق محروم استان زنجان اعزام می‌شوند/ فعالان اقتصاد مقاومتي در استان زنجان تجليل می‌شوند دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان گفت: همزمان با دهه فجر امسال دو اکیپ پزشکی به منظور ارائه خدمات درمانی به مناطق مختلف محروم استان زنجان اعزام می‌شوند.


:: 32 آتش نشان جديد به زودي به آتش نشاني زنجان ملحق مي‌شوند دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰

شهردار زنجان گفت: 32 آتش نشان جديد كه از طريق آزمون جذب شده‌اند به زودي به آتش نشاني زنجان ملحق مي‌شوند.


:: حجم معاملات مسکن 50 درصد کاهش یافت دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۸

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک کشور: از ابتدای سال حجم معاملات مسکن با کاهش روبرو و این میزان در آذر و دی در مقایسه با سال گذشته 50 درصد کاهش یافته است.


:: حضور 200 راهنمای گردشگری جهان در استان زنجان؛ راهنمایان گردشگری زبان گویای آثار و جاذبه‌ های گردشگری هستند دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: 200 راهنمای گردشگری از 45 کشور جهان در زنجان حضور می یابند.


:: رفع تداخلات اراضی ملی و مستثنیات در بیش از ۷ هزار هکتار از اراضی استان زنجان دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به رفع تداخلات اراضی ملی در استان زنجان گفت: رفع تداخلات اراضی ملی و مستثنیات در بیش از ۷ هزار هکتار از اراضی استان زنجان انجام شده است.


:: اجرای بیش از 50 عنوان برنامه همزمان با دهه فجر توسط سپاه ناحیه در زنجان دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه در ایام الله دهه فجر امسال جشن های مختلفی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در پایگاه ها و مساجد شهرستان زنجان برگزار خواهد شد، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده در دهه فجر امسال بیش از 50 عنوان برنامه توسط فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان اجرا خواهد شد.


:: مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر زنجان برگزار می شود/ شهرام میرزایی مدیرعامل جدید هلال احمر زنجان دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵

فردا و با حضور مدیران استانی و کشوری،مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر زنجان برگزار می شود.


:: آزمون تاسيس شركتهاي حمل‌ و نقل بين‌المللي كالا اردیبهشت ماه برگزار می شود دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت : نظر به دريافت درخواستهاي متعدد متقاضيان مبني بر تقاضاي فرصت بيشتر براي مطالعه، زمان برگزاري بيست‌وسومين آزمون تأسيس شركتهاي حمل‌ونقل بين‌المللي كالا که قراربود در نيمه دوم اسفندماه سالجاري برگزارشود با نظرسازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور به اردیبهشت ماه موکول شد .


:: بازار سنتی فروش دام و طیور در میناب دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰

بزرگترین بازار سنتی فروش دام و طیور در شهر میناب استان هرمزگان میزبان کارآفرینان خانگی این شهرستان است.


:: هفتمین نمایشگاه خانه مدرن در زنجان برپا می شود دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۴

سرپرست سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان از برگزاری هفتمین نمایشگاه خانه مدرن در زنجان خبر داد و گفت: این نمایشگاه از روز 4 بهمن ماه سال جاری آغاز به کار می ‌کند.


:: خواب دولتمردان در عصر افول دلار دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰

 دولتمردان یازدهم در درکی غیر واقعی از شرایط اقتصاد جهانی و در زمانی که کشورها از تکیه بر دلار خودداری کرده و به اقتصاد آمریکا و آینده این کشور بدبین هستند هنوز به ارتباط با آمریکا می اندیشند.


:: جشنواره هنرهای تجسمی زنجان به کار خود پایان داد/ضرورت حضور پر رنگ جوانان در برنامه های فرهنگی و هنری دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰

دهمین جشنواره هنرهای تجسمی استان زنجان با همکاری معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در زنجان برگزار و شامگاه یکشنبه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.


:: برگزاری کلاس های ترویجی آبخیزداری برای 120 نفر روز در زنجان دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰

رئیس آموزش و ترویج منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: کلاس های ترویجی آبخیزداری برای 120 نفر روز در زنجان از سوی اداره آموزش و ترویج منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان برگزار شده است.


:: برخورد دو دستگاه سواري پرايد 5 کشته و مجروح برجای گذاشت دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۷

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان زنجان با اشاره به کشته و مجروح شدن 5 نفر در حادثه رانندگی در محورهای استان زنجان گفت: این حادثه یک  کشته و چهار مجروح برجای گذاشت.


:: 33 باند مواد مخدر شناسايي و متلاشي شده است ؛تداوم اجراي پاكسازي نقاط آلوده و جمع آوري معتادان در زنجان دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳

رئیس پلیس مواد مخدر استان زنجان با اشاره به برخورد با خرده فروشان مواد مخدر در زنجان گفت: برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده و جمع آوری معتادان در زنجان ادامه دارد.


:: برگزاری نخستین جشنواره طراحی و دوخت لباس های سنتی و اسلامی در زنجان دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۵

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: جشنواره طراحی و دوخت لباس های سنتی و اسلامی برای نخستین بار در زنجان برگزار می‎شود.


:: جدی ترین گزینه هدایت تیم ملی تکواندو دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۵

فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو خواهد شد و یوسف کرمی مربیگری تیم ملی را بر عهده خواهد گرفت.


:: مصوبه منع حمل سلاح سرد به قانون تبدیل نشده است/ارتزاق 15 هزار زنجانی از صنعت چاقو دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:در حال حاضر مصوبه منع حمل سلاح سرد در کشور به قانون تبدیل نشده است و نباید کسی از این موضوع سوء استفاده کند.


:: بنزین سال ٩٦ گران نمی‌شود دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۸

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ٩٦ گفت که براساس مصوبه این کمیسیون قیمت بنزین و حامل‌های انرژی در سال ٩٦ افزایش نخواهد یافت.


:: قوچان‌نژاد بهترین بازیکن هفته شد دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۵

یک نشریه معتبر هلندی ستاره ایرانی تیم فوتبال هیرنفین را به عنوان بهترین بازیکن هفته نوزدهم انتخاب کرد.