logo
امروز : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/4 ] [ 4 ذو الحجة 1443 ]

اقامت آبرومند زائران ایرانی در مقابل اسکان شیفتی برخی کشورها در حج

امسال با توجه به گران شدن هزینه حج تمتع از سوی عربستان، اسکان شیفتی حجاج کشورهای گوناگون افزایش یافته، اما با وجود گرانی اقامتگاه حجاج در عربستان، زائران ایرانی همچنان در هتل‌های باکیفیت و استاندارد اقامت دارند.

با مهریه 14 سکه به تجملات و فخر فروشی نه گفتیم

به مناسبت ایام سالگرد ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) به سراغ زوج جوانی رفته‌ایم که داستان زندگی‌شان جالب است؛ آقا داماد می‌گوید هنگام ازدواج تنها دارایی‌اش 20 میلیون پول و حقوق 400 هزار تومانی بوده و عروس خانم هم که اول خودش و پدرش با ازدواج طلبه مخالف بودند اما با مهریه 14 سکه با آقای معظم ازدواج می‌کند و حالا حاصل این ازدواج شیرین یک فرزند است.

قیمت 2 برابری بعضی اجناس در عربستان/ اغلب حجاج، سوغات را از ایران خریدند

امسال زائران ایرانی حج تمتع با عمل به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر پرهیز از بازارگردی، بیش‌تر وقت خود را به زیارت می‌پردازند. این امر در حالی است که در مکه و مدینه، تبلیغات بسیاری برای بازارگردی و رفتن به مراکز خرید می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان منحل شد

با حکم رئیس خبرگزاری صدا و سیما محمد حسین باقری به عنوان سرپرست سردبیری ارشد رسانه های نوین منصوب شد که بر اساس مفاد این حکم عملا باشگاه خبرنگاران جوان منحل و رسانه های نوین جایگزین آن شد.

شهادت مادر جلوی چشم ۴ کودک خردسال

همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی، فرزند شهید ترور «عشرت اسکندری» به بازخوانی جنایت 40 سال پیش منافقین در یکی از خانه‌های تهران پرداخت و گفت: درباره جنایات داعش، مطالب زیادی شنیده‌اید، اما جنایات آنان هیچ گاه به جنایات منافقین نمی‌رسد.