logo
امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۴:۱۴
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/2 ] [ 2 ذو الحجة 1443 ]

قیمت 2 برابری بعضی اجناس در عربستان/ اغلب حجاج، سوغات را از ایران خریدند

امسال زائران ایرانی حج تمتع با عمل به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر پرهیز از بازارگردی، بیش‌تر وقت خود را به زیارت می‌پردازند. این امر در حالی است که در مکه و مدینه، تبلیغات بسیاری برای بازارگردی و رفتن به مراکز خرید می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان منحل شد

با حکم رئیس خبرگزاری صدا و سیما محمد حسین باقری به عنوان سرپرست سردبیری ارشد رسانه های نوین منصوب شد که بر اساس مفاد این حکم عملا باشگاه خبرنگاران جوان منحل و رسانه های نوین جایگزین آن شد.

شهادت مادر جلوی چشم ۴ کودک خردسال

همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی، فرزند شهید ترور «عشرت اسکندری» به بازخوانی جنایت 40 سال پیش منافقین در یکی از خانه‌های تهران پرداخت و گفت: درباره جنایات داعش، مطالب زیادی شنیده‌اید، اما جنایات آنان هیچ گاه به جنایات منافقین نمی‌رسد.

زنجان در رشته ملیله کاری سه مهر اصالت گرفت

معاون صنایع‌دستی و هنرهای دستی استان زنجان گفت: در هشتیمن داوری مهر اصالت جهانی، صنایع‌دستی زنجان در رشته ملیله کاری موفق به دریافت سه مهر اصالت شد.

هزینه اضافه‌ای که سعودی‌ها گرفتند، کجا خرج شد؟

چادرهای منا برای حضور زائران حج آماده شده و سعودی‌ها برای برخی چادرها تخت و وسایل سرمایشی درنظر گرفته‌اند، اما با توجه به افزایش هزینه حج برای خدمات ایام تشریق، بسیاری از کشورها در انتظار خدمات متفاوتی از سوی سعودی‌ها هستند.

سبک زندگی شهیدبهشتی ازنگاه دختر بابا

محبوبه سادات بهشتی با ماست تا از مردی بگوید که نام او بعد از گذشت ۴ دهه از شهادتش، هنوز هم جاودان است و نقش موثری در انسان‌سازی و پرورش تفکرات بزرگ ایفا می‌کند.

مروری بر متن و حاشیه جنبش «می‌تو» در سینمای ایران

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: تا امروز هیچ شکایتی مبنی بر آزار جنسی به دست ما نرسیده، از طرفی هم تهدید عده‌ای زنان سینماگر برای عدم همکاری با دولت در عینِ حمایت ما از آنها گویای آن است که ظاهراً عده‌ای قصد دارند در پوشش پیگیری حقوق زنان در سینما اهداف دیگری را پیش ببرند.

هشتگ بازی «برادران لیلا» را نجات نمی‌دهد

تهیه‌کننده و کارگردان فیلم برادران لیلا مدت‌هاست در کار تولید فیلم هستند، پس می‌دانند که قاعده چیست. اما این دوستان به زعم خودشان گفتند کار نمایش فیلم در جشنواره کن را انجام می‌دهیم و بعد برمی‌گردیم و با ارشاد به نتیجه می‌رسیم.

نمایشگاه ملی صنایع دستی در زنجان برگزار می‌شود/ ۲ میلیارد تومان تسهیلات به ملیله کاران زنجانی ارائه شد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان گفت: به دلیل اینکه این شهر به عنوان شهر جهانی ملیله ثبت شد کمک چشمگیر بلاعوضی به هنرمندان این صنعت انجام شد به طوری که در حدود ۲ میلیارد تومان به ۲۵ ملیله کار تسهیلات ارزان قیمت ارائه شد.