logo
امروز : یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/29 ] [ 27 شوال 1443 ]

غبار فراموشی بر بازی‌های بومی و محلی/ ۳۰ نوع بازی بومی و محلی در استان زنجان اجرا می‌شود ‌

بازی‌های بومی و محلی نماد فرهنگ و اصالت هر قوم و رگ حیات فرهنگ سنتی هر کشوری به شمار می‌رود، اما با گسترش تکنولوژی غبار فراموشی بر روی این بازی‌ها نشسته و این بازی‌های مهیج رایج در گذشته جای خود را به سرگرمی‌های رایانه‌ای داده است.

تولید محتوای بصری و انیمیشنی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری استان زنجان

سرپرست معاونت فرهنگی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان بابیان اینکه مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری با هدف تولید محتوای بصری و انیمیشنی در جهت پشتیبانی و ایجاد انگیزه به بسیجیان عزیز کار خودش را آغاز کرد، گفت: یکی از زیر مجموعه ها مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری معاونت فرهنگی مرکز هنرهای رقومی بسیج است.

شما از کدام «قتل عام» جان به در بردید؟

منافقانی که به عنوان شاکی در دادگاه سوئد علیه حمید نوری شهادت داده‌اند و تعدادشان کم هم نیست، ادعا می‌کنند شاهد قتل عام همفکرانشان بوده‌اند. اگر قتل‌عام بود که شما زنده نمی‌ماندید

اهمیتی به اکوسیستم گردشگری استان زنجان داده نمی‌شود/ تبلیغات فضاهای گردشگری زنجان ضعیف است

رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان زنجان با اشاره به اینکه در استان زنجان اهمیتی به اکوسیستم گردشگری که مهمترین آن بخش خصوصی است، نمی‌دهند گفت: نمی‌توان برای جذب حداکثری گردشگر در کوتاه مدت امیدوار بود.

هر روستا تنها مجوز فعالیت ۴ خانه بوم‌گردی را دارد/ شهرستان ایجرود ۱۷ خانه بوم‌گردی دارد

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایجرود با بیان اینکه ۱۷ خانه بوم گردی دارای مجوز در شهرستان ایجرود در حال فعالیت است، گفت: در هر روستا ۴ خانه بوم‌گردی روستایی مجوز فعالیت را دارد.

ارسال 41 اثر از 21 استان به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی پانتومیم ایران/ هدفگذاری ارشاد زنجان برای حضور در برنامه‌های ملی

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه فعالیت‌های این اداره کل در سال 1401 با چشم‌انداز جدید در 2 بخش هدفگذاری شده است، گفت: هدف اول، حضور پررنگ استان در برنامه‌های ملی و هدف دوم، عدالت فرهنگی است.